Spotkajmy się w Krakowie i w Warszawie!

2019-03-05 14:50:00

Spotkajmy się w Krakowie i w Warszawie!

 

Śmiało można powiedzieć, że marzec będzie dla nas miesiącem spotkań ze studentami oraz absolwentami uczelni wyższych. A to za sprawą nadchodzących targów pracy :)

 

Gdzie można nas spotkać? Pójdźmy chronologicznie:

7 marca pracownicy Działu HR będą uczestniczyć w targach „Dni Kariery” organizowanych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Nasze stoisko można odwiedzać w godzinach 10:00-16:00. W trakcie trwania Targów zapraszamy Was do wzięcia udziału w warsztacie poprowadzonym przez naszych ekspertów: „100 pytań na rekrutacji. Zmierz się!”. Warsztat odbędzie się o godzinie 12.30.

W kolejnym tygodniu, a dokładnie 12 marca firma wystawiać się będzie na Targach Pracy Jobicon w Tauron Arena Kraków. Targi odbędą się w godzinach 10:00-17:30.

A to nie wszystko! Nie może nas zabraknąć w Warszawie, gdzie 9 kwietnia będziecie mieli okazję nas spotkać po raz pierwszy na „Spotkaniach z Rynkiem Pracy” na Uniwersytecie Warszawskim.

W następnych terminach obieramy kierunek inżynierski stąd też nasza obecność na Branżowych Targach Pracy dnia 21.03. na Politechnice Krakowskiej oraz dnia 28.03 na Targach Pracy Akademii Górniczo - Hutniczej, na Al. Mickiewicza 30 w Krakowie. Czas trwania: godz. 10:00-17:00.

Podczas targów pracy będziemy dzielić się ze studentami swoimi doświadczeniami oraz zachęcać ambitne osoby do aplikowania do naszej firmy, przedstawiając oferty pracy i szerokie możliwości rozwoju w Maspeksie. W szczególności promować będziemy Program Praktyk Letnich, do którego rekrutację rozpoczęliśmy  początkiem marca. Targi Pracy to wyjątkowa okazja by porozmawiać indywidualnie z rekruterami naszej Firmy, zostawić swoje CV, a dla nas okazja do poznania wielu otwartych i zaangażownaych młodych osób w poszukiwanie pomysłu na swoją drogę kariery.  

Wszystkim zainteresowanym mówimy do zobaczenia w Krakowie i Warszawie :)

22 kwietnia 2019, 12:01
Warsztat #AnnualFoodAgend
"Trendy konsumenckie w żywności" to warsztaty dla studentów, które odbyły się 16 ...
Więcej...
01 marca 2019, 12:31
Program Praktyk Letnich
Tworząc Program Praktyk Letnich w Maspeksie, naszym głównym założeniem było, aby ...
Więcej...
12 lutego 2019, 13:20
Wyróżnienie Aplikuj.pl
Portal pracy Aplikuj.pl w grudniu zeszłego roku przeprowadził wśród osób szukających ...
Więcej...