Program Ambasadorski

 

Nosi Cię na uczelni? Niech Cię poniesie z nami!

Wyobraź sobie, że jesteś pierwszą osobą na swojej uczelni, która nie tylko wie, co zaproponujemy studentom w nadchodzącym roku akademickim, ale razem z nami to zaplanuje zorganizuje i pomoże w promocji.

Poznaj rolę naszego Ambasadora

Jako Ambasador staniesz się łącznikiem między naszą firmą, a swoją uczelnią, kołami naukowymi i innymi organizacjami, które prężnie działają w akademickim kręgu. Jako reprezentant środowiska studenckiego najlepiej wiesz, czego oczekują obecni studenci od przyszłych pracodawców, a to ważna dla nas wiedza.

W praktyce…

Poznasz naszą firmę od środka – nie tylko marki, produkty, zasady i wartości, którymi się kierujemy, ale przede wszystkim ludzi, którzy ją tworzą. Mając tę wiedzę, jako nasz reprezentant będziesz odpowiedzialny za kreowanie wizerunku firmy jako pracodawcy wśród studentów. W dużej mierze to od Ciebie będzie zależało, jak Maspex będzie postrzegany na uczelni i jak będą go odbierać inni –Twoi Koledzy i Koleżanki.

Będziesz mógł włączyć się w organizację i promocję „Akademii Umiejętności”, „Spotkań z biznesem” lub innych eventów, które planujemy, a także zaproponować autorskie wydarzenie.

Co  zyskasz w zamian?

Udział w Programie Ambasadorskim pozwoli Ci przede wszystkim rozwinąć kompetencje potrzebne obecnie na rynku pracy, takie jak planowanie i dobra organizacja, praca zespołowa, umiejętności komunikacyjne. Dodatkowo możesz liczyć na:

- deputat gadżetowy obejmujący pakiet startowy, wsparcie w trakcie intensywnych sesji oraz przy innych okazjach! 

- wsparcie i doradztwo w budowaniu Twojego Personal Brandingu (w tym możliwość udziału w sesji Assesment Center z pełną informacją zwrotną)

- pierwszeństwo udziału w szkoleniach i innych wydarzeniach realizowanych przez nas na uczelniach (Akademia Umiejętności, Spotkania z biznesem, Dzień Otwarty i wiele innych…) - w końcu będziesz pomagał nam je organizować :) 

- doświadczenie, które potwierdzimy wystawionymi przez nas referencjami

- możliwość skrócenia procesu rekrutacji  zarówno do Programu Praktyk Letnich jak i pełnoetatowej pracy w naszej firmie!

- pozytywnie zakręcone towarzystwo ;)

Kogo szukamy?

- Osób, które posiadającą wiele ciekawych pomysłów i potrafią je wcielić w życie.

Studiują, ale mają jeszcze energię do dodatkowych działań i chcą ją wykorzystać na realizację niestandardowych projektów promujących wizerunek Maspeksu, przy jednoczesnym budowaniu swojego wizerunku.

- Są aktywnymi członkami organizacji studenckich. 

Masz wrażenie, że to o Tobie? To znaczy, że jesteś idealnym kandydatem na naszego Ambasadora!

Program kierujemy w szczególności do studentów II lub III roku studiów, głownie śląskich, krakowskich i warszawskich uczelni. Jeśli jednak chcesz przekonać nas do aktywności w innym rejonie Polski - pisz śmiało. 

Zastanawiasz się czy pogodzisz studia z funkcją Ambasadora?

Udział w Programie Ambasadorskim bez żadnego problemu można połączyć ze studiowaniem i pracą – o każdej aktywności informujemy z dużym wyprzedzeniem, tak, aby można było ująć je w swoim grafiku. Angażujesz się na tyle, na ile pozwala Ci czas, a my obiecujemy, że aktywności są zorganizowane z uwzględnieniem roku akademickiego (podczas sesji, ferii itp. Was nie angażujemy - słowo :) )

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz do nas dołączyć – pisz na: ambasadorzy@maspex.com!


 Poznaj naszych Ambasadorów z roku akademickiego 2017/2018:

W tym roku tradycyjnie nasi Ambasadorzy będą promować naszą firmą w Krakowie na Uniwersytecie Ekonomicznym, Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytecie Rolniczym oraz w Katowicach – na Uniwersytecie Ekonomicznym. Dodatkowo, po raz pierwszy będziemy mieć swoich Ambasadorów na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz na Uniwersytecie Łódzkim. W sumie aż 15 studentów zdecydowało się rozpocząć w ten sposób współpracę z naszą firmą – poznajcie ich:

 

Kaja Adamczyk


Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Na co dzień: jestem studentką Zarządzania i Inżynierii Produkcji, a pochodzę z uroczego Podkarpacia. Jestem energiczną dziewczyna z pasją, uczciwą i zawsze chętną do pomocy. Kocham tańczyć, śpiewać i dobrze zjeść! Ciągle szukam nowych wyzwań, dlatego działam w Parlamencie Studenckim UEK i w Kole Naukowym Chemiczno-Towaroznawczym. Należę również do Chóru Dominanta, z którym uwielbiam podróżować.

Gdybym była marką Maspeksu… mówiliby o mnie PLUSSSZ, bo lubię dzielić się swoją energią z innymi i mnożyć ją wokół siebie!

Skąd pomysł na udział w Programie Ambasadorskim? 

Spod nakrętki Tymbarku ;)

 

Kasia Augustyniak


Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Jagiellońskim  w Krakowie

Na co dzień: zgłębiam tajniki ludzkiej psychiki, czytając książki psychologiczne. W wolnym czasie oglądam seriale oraz przygotowuję różne ciekawe potrawy, jak na przykład frytki z batatów czy marchewki. Moim znajomym pokazuję, jak można zjeść nietypowo i tanio :) Uwielbiam poznawać nowych ludzi, a moje grono znajomych nieustannie się poszerza. Od autobusów zdecydowanie wolę pociągi, dlatego, gdy gdzieś jadę, częściej wybieram ten drugi środek transportu. To tam mam szansę na pobycie „sam na sam” ze sobą. W pociągu mogę pozwolić sobie na chwilę dłuższej refleksji, co owocuje nowymi pomysłami na siebie.

Gdybym była marką Maspeksu… byłabym Mąką Puszystą Lubella, bo mogę – w sensie przenośnym – niczym piekarz, w dowolny sposób wykorzystywać swoje zdolności i potencjał, żeby wypiec, co tylko zechcę :) Wierzę, że inwestując w swój rozwój, jestem w stanie sprawić, że wyjdzie ze mnie nie tylko dobry chlebek, ale i smaczny pączuszek. Jestem piekarzem swego życia :), mogę tak, jak tylko sobie zamarzę, ukształtować swoją przyszłość.

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Uznałam, że na swojej uczelni chciałabym reprezentować firmę, której ideały są mi bliskie. Wybór padł na Maspex, bo łączy mnie z nim nie tylko bliska odległość geograficzna (od centrali mieszkam rzut beretem), ale także polityka firmy oparta na rozwoju, optymizmie i wierze w przyszłość. Program Ambasadorski Maspeksu to dla mnie możliwość rozwijania moich zainteresowań z zakresu marketingu oraz poznawania wielu ciekawych ludzi.

 

Andrzej Florek

Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Na co dzień: studiuję Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim i tam też przeważnie można mnie znaleźć. Interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną.

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Do udziału w Programie zachęcił mnie udział w letnich praktykach.

 

Ola Janik

Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Na co dzień: w wolnym czasie lubię czytać książki (zwłaszcza te wydane przed Wydawnictwo Czarne) i gotować. Studiuję ekonomię i prawo.

Gdybym była marką Maspeksu… to byłabym makronem Lubella – idealnie pasują do dań kuchni włoskiej  i mojego  nieco "włoskiego" temperamentu.

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Do udziału w Programie Ambasadorskim skłoniła mnie możliwość rozwoju, podczas  promowania  przedsiębiorstwa o międzynarodowym zasięgu. 

 

Marek Kajor


Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Na co dzień: studiuje na ostatnim roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji, na specjalizacji zarządzanie projektami w produkcji. W wolnych chwilach uwielbiam oglądać seriale oraz czytać o podróżowaniu po USA, ponieważ moim marzeniem jest odwiedzić ten kraj. 

Gdybym był marką Maspeksu… byłbym PLUSSSZEM, ponieważ dostarcza brakujących witamin i wzmacnia do dalszego działania.

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Niedawno zakończyłem Letnie Praktyki w Maspeksie w dziale Customer Marketingu. W firmie spędziłem 3, bardzo rozwojowe miesiące, nauczyłem się dużo nowych rzeczy związanych z działaniem trade marketingu oraz poznałem firmę Maspex od środka, dlatego decyzja o zostaniu Ambasadorem była bardzo łatwa. Bycie Ambasadorem to możliwość dalszej współpracy z firmą oraz promowania jej wśród innych studentów.

 

Agnieszka Krzus

Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

Na co dzień: jestem studentką trzeciego roku Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Tematyka żywności nie jest mi obca. Zawsze interesowałam się produkcją żywności (nowymi produktami oraz składnikami, z których zostały wykonane). Uwielbiam piec różnego rodzaju ciasta, eksperymentować w kuchni i czytać książki.

Gdybym była marką Maspeksu… z pewnością zostałabym Kakao DecoMorreno, ponieważ wiąże się ono z moimi wypiekami. Jest ono  oryginalne i prawdziwe. Chciałabym, aby moja praca miała tak dobrą, niezmienną  jakość, jak wcześniej wspomniane kakao.

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Zgłosiłam się do udziału w programie, ponieważ chciałam poszerzyć swoje kompetencje, zdobyćcenne doświadczenie i poznać firmę od środka.

 

Ania Latocha


Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Na co dzień: zabiegana, ale zdarza mi się stracić poczucie czasu przy dobrej książce. Obecnie studentka trzeciego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych.

Gdybym była marką Maspeksu… byłabym truskawkowym dżemem 100% z Łowicza, bo zawsze daję z siebie 100%, a poza tym, to… kto nie lubi truskawek? :)

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Program Ambasadorski to dla mnie kontynuacja współpracy z Maspeksem, która rozpoczęła się od Programu Praktyk Letnich.

 

Maria Marchewka


Znajdziesz mnie na: Politechnice Śląskiej w Gliwicach

Na co dzień: studiuję Energetykę na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki. Czas wolny wykorzystuję udzielając się w Organizacji Studenckiej BEST Gliwice oraz Samorządzie Wydziałowym. Do poduszki słucham muzyki filmowej, a na wykładach rozwiązuję sudoku.

Gdybym była marką Maspeksu… to zdecydowanie byłby to Kubuś o smaku Marchew - Malina. A czemu? Uwielbiam wszystko, co malinowe, a dodatkowo nazwisko zobowiązuje :)

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Maspex do tej pory nie był obecny na Politechnice Śląskiej, mam nadzieję, że dzięki mnie więcej Studentów i Absolwentów mojej uczelni dowie się o ścieżkach rozwoju w firmie oraz o fantastycznej atmosferze, która tam panuje.

 

Wiktoria Mioduna


Znajdziesz mnie na: Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

Na co dzień: bardzo lubię aktywnie spędzać czas i udzielam się w wielu organizacjach. Dodatkowo lubię podróże – moim marzeniem jest podróż po świecie.

Gdybym była marką Maspeksu… to pewnie byłabym zakręcona, jak świderki z Lubelli ;)

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Na wzięcie udziału w programie Ambasadorski zdecydowałam się przede wszystkim dlatego, że zależało mi na bezpośrednim kontakcie z firmą i poznanie jej działania od wewnątrz.

 

Dawid Pietrzak

Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Łódzkim

Na co dzień: jestem studentem Logistyki, który angażuję się w Studenckim Kole Naukowym Login i Radzie Studentów, gdzie biorę udział w wielu projektach. Uwielbiam podróże – szczególnie koleją.

Gdybym był marką Maspeksu… to byłby Łowiczem – stamtąd pochodzę :)

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Swoją przyszłość zawodową wiążę z logistyką, dlatego uważam, że Program Ambasadorski będzie dla mnie cenną lekcją.

 

Michał Pukajczyk


Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Na co dzień: można mnie znaleźć na tanecznym parkiecie, boisku do gry w siatkówkę lub w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej. Lubię ciekawych ludzi i niesamowite miejsca.

Gdybym był marką Maspeksu… byłbym DecoMorrenno, bo wierzę, że równie dobrze nadaję się na jesienne wieczory :)

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Biorę udział w Programie Ambasadorskim, bo lubię się rozwijać, lubię wykorzystywać możliwości, lubię rywalizację i wygrywanie, a taki według mnie jest Maspex.

 

Wiktoria Rak


Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Na co dzień, poza studiowaniem na I roku studiów magisterskich na kierunku Marketing i Komunikacja Rynkowa, staram się spełniać swoje pasje jak fotografia, czy podróżowanie. Połączenie tych dwóch zajęć daje bardzo ciekawe efekty, a przy okazji mogę poznać mnóstwo ciekawych osób oraz zwiedzić wiele pięknych miejsc.

Gdybym była marką Maspeksu… zdecydowanie byłabym Dżemem Łowicz 100%. Każde powierzone zadanie staram się wykonać na 100%, jestem naturalna i potrafię się odnaleźć w każdej sytuacji.

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Podczas Targów Pracy na mojej uczelni spotkałam jedną z poprzednich Ambasadorek Maspex. W trakcie rozmowy zainteresowała mnie możliwością rozwoju osobistego, poznawaniem nowych osób oraz możliwością tworzenia własnych wydarzeń. Dodatkową motywacją była również chęć zapoznania się z funkcjonowaniem dużej firmy.

 

Monika Smętek


Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Na co dzień pracuję w rekrutacji i działam w kołach naukowych i organizacjach studenckich.

Gdybym była marką Maspeksu… byłabym kakao DecoMorreno – klasyczna, a zarazem jedyna w swoim rodzaju.

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Jestem Ambasadorem Maspex już drugi raz. Program Ambasadorski daje mi bardzo dużo możliwości rozwoju poprzez koordynowaniu ciekawych projektów na uczelni.

 

Kamil Szczurkowski


Znajdziesz mnie na: Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie

Na co dzień: większość czasu spędzam na uczelni w budynkach B4, B5 oraz na miasteczku studenckim AGH. Moim hobby jest majsterkowanie oraz poznawanie nowych technologii.

Gdybym był marką Maspeksu… byłbym Plussszem, ponieważ każdego dnia jestem pełen wigoru i pozytywnego nastawienia.

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Na pewno chęć nabycia nowego doświadczenia i poszerzenia swoich horyzontów.

 

Patrycja Zadora


Znajdziesz mnie na: Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

Na co dzień studiuję stacjonarnie prawo na ostatnim, V roku, na Wydziale Prawa i Administracji. Moja przygoda z firmą Maspex rozpoczęła się w lipcu, ponieważ wzięłam udział w IX edycji Programu Praktyk Letnich. 3-miesięczny okres intensywnej, rozwijającej i ciekawej pracy, nauki nowych umiejętności oraz poznawania inspirujących ludzi, wspominam z dużym uśmiechem na twarzy. Na wspomnieniach jednak się nie kończy, gdyż na co dzień w dalszym ciągu można spotkać mnie w Dziale Prawnym. Aktualnie staram się łączyć pracę z nauką. W wolnych chwilach biegam, chodzę po górach, czytam i oglądam kryminały, thrillery oraz piekę ciasta.

Gdybym była marką Maspeksu… byłabym Dżemem 100% z owoców Łowicz. We wszystkich zadaniach i aktywnościach, w które się angażuję, daję z siebie 100%. Tak ja w najlepszym polskim dżemie, tak i u mnie – nie ma miejsca na półśrodki ;)

Skąd pomysł na wzięcie udziału w Programie Ambasadorskim?

Pomysł, aby zostać Ambasadorem firmy Maspex, pojawił się u mnie po odbyciu praktyk. Choć jestem rodowitą Wadowiczanką, na Śląsku mam wielu znajomych, stwierdziłam zatem, że warto wykorzystać ostatni rok studiów i podzielić się na mojej uczelni pozytywnymi doświadczeniami związanymi z firmą.