Czas i miejsce Assessment Center ustalimy telefonicznie i mailowo. Rozumiemy, że będziesz potrzebować trochę czasu na przygotowania, dlatego poinformujemy cię z wyprzedzeniem o tym, kiedy się spotkamy. Przygotuj się na około 4-5h sesję zadaniową.

Podczas Assessment Center chcemy sprawdzić, jak radzisz sobie ze współpracą w grupie. Możesz spodziewać się zadań merytorycznych, logicznych, a także sprawdzić swoje zdolności negocjacyjne.

Każdą sesję Assessment Center kończymy indywidualną rozmową z każdym uczestnikiem. Po zakończeniu spotkania w określonym terminie poinformujemy cię o naszej decyzji.

Praktyczne wskazówki:

  • Im bardziej jesteś aktywny – tym lepiej dla ciebie i dla nas, bo możemy się więcej dowiedzieć o tobie. W końcu taki jest cel spotkania.
  • Stresu nie da się całkiem uniknąć, ale z każdym zadaniem, w które będziesz się angażować, napięcie będzie spadało. Skup się na wyzwaniach i daj z siebie wszystko.
  • Wiemy, że chciałbyś się przygotować do wykonania zadań jak najlepiej, ale uwierz – przebieg spotkania często zależy od stylu pracy grupy, a zadania bywają bardzo różnorodne i nie da się ich przewidzieć wcześniej. W tym cały urok.