Programy rozwojowe
 • Instruktor

  Instruktor to cykl trzech szkoleń warsztatowych dla wybranych Przedstawicieli Handlowych Struktury Handlowej Mokrej, którzy oprócz swoich standardowych i zasadniczych aktywności na stanowisku PH będą pełnić rolę wspierającą dla nowo przyjmowanych do pracy PH w makro- i mikroregionach.  

 • Manager Jutra

  Manager Jutra- program dedykowany dla przedstawicieli handlowych, którzy chcą rozwijać się w kierunku zarządzania zespołem. Rekrutacja do programu jest kilkuetapowa, składa się między innymi z Development Center oraz weryfikacji umiejętności podczas dnia pracy z trenerem sprzedaży. Wybrana grupa (około 13 osób) zostaje zaproszona do 1,5 - rocznego programu, w trakcie którego uczestnicy biorą udział w projektach merytorycznych, szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz mają możliwość pracy z trenerami sprzedaży. Program kończy się certyfikatem, część z osób dostaje możliwość zmiany stanowiska na KPH.
     

 • Dyrektora Jutra

  Dyrektor Jutra jest programem skierowanym do kierowników, którzy chcą się rozwijać w kierunku zarządzania zespołem. Rekrutacja do programu jest kilkuetapowa, składa się między innymi z development center oraz weryfikacji umiejętności podczas dnia pracy. Wybrana grupa (około 13 osób) zostaje zaproszona do 1,5 rocznego programu, w trakcie którego uczestnicy biorą udział w projektach merytorycznych, szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych. Program kończy się certyfikatem, część z osób dostaje możliwość zmiany stanowiska na wyższe.