Program Praktyk Letnich

 

Pierwsza Prawdziwa Lekcja biznesu!

Tworząc Program Praktyk Letnich w Maspeksie, naszym głównym założeniem było, aby studenci w trakcie jego trwania dowiedzieli się jak najwięcej o tajnikach pracy w branży FMCG. Chcesz być bliżej biznesu? Lubisz być częścią grupy projektowej bądź samodzielnie taki projekt prowadzić? Wykazujesz inicjatywę w działaniu, a kolejne wyzwania Cię mobilizują? W takim razie jesteśmy przekonani, że to właśnie Ty najbliższe wakacje spędzisz z grupą równie sympatycznych Praktykantów w strukturach naszej firmy.

Chcesz się uczyć od najlepszych? Dobrze trafiłeś!

Wykorzystaj wakacje, poznaj nas od środka i zdobądź swoje pierwsze doświadczenie pracując z markami, które znasz i lubisz. Tymbark, Kubuś, Tiger, Lubella, Malma, Łowicz, Kotlin, DecoMorreno, Plusssz to liderzy w swoich kategoriach. A jak praktyki, to u najlepszych!

Praktyki w Maspeksie, czyli gdzie?

Nasza centrala znajduje się w Wadowicach pod Krakowem. To tutaj zlokalizowana jest większość działów i tu zapadają kluczowe decyzje. Ale nie tylko – zapraszamy również do naszego biura w Warszawie oraz Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnego w Tychach. Jesteś zainteresowany inną lokalizacją? Sprawdzaj na bieżąco – mamy zakłady i oddziały w wielu miejscach w Polsce.

Czy to dla Ciebie?

Szukamy studentów, ludzi z inicjatywą, świeżym spojrzeniem i pomysłem na siebie. Takich, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, a każde nowe wyzwanie zachęca ich do działania. To o Tobie? Świetnie! W takim razie wpadaj do nas!

W jakich działach możesz się sprawdzić?

Sprawdzaj na bieżąco na www.maspex.com/kariera, bo co roku dodajemy nowe działy i nowe możliwości. Maspex obejmuje wiele obszarów biznesowych, więc  na pewno znajdziesz coś dla siebie. A jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie mógłbyś wykorzystać swoje umiejętności – pomożemy Ci wybrać.

Praktyki, czyli co?

 • dwu- lub trzymiesięczna współpraca z nami
 • możliwość zdobywania doświadczenia wśród najlepszych specjalistów – uczysz się od lidera rynkowego 
 • ciekawe zadania, które pozwolą Ci zrozumieć specyfikę firmy i zasady funkcjonowania Twojego działu – każdy Praktykant realizuje dokładnie takie same zadania, jak nasi Pracownicy
 • wsparcie doświadczonego Pracownika (opiekuna), który pomoże Ci zaaklimatyzować się w naszej firmie i udzieli odpowiedzi na Twoje pytania
 • szkolenia oraz kursy językowe
 • wynagrodzenie, które pomoże pokryć m.in. wydatki związane z dojazdem
 • świetną atmosferę dorzucamy gratis ;)

Co zrobić, żeby się dostać?

Proces rekrutacji na praktyki jest kilkuetapowy, dzięki czemu możemy lepiej poznać kandydatów i dopasować ich kompetencje do odpowiednich zadań.

 

 • rozmowa telefoniczna z wybranymi osobami
 • Assessment Center w siedzibie firmy/ Case study
 • rozmowa z managerem działu
 • podjęcie decyzji

 Co roku nabór na praktyki rozpoczynamy w marcu. Obserwuj naszą stronę na bieżąco!

A jeśli nie chcesz czekać do wiosny…

to zostań naszym Ambasadorem! Możesz skrócić proces rekrutacyjny biorąc udział w Programie AmbasadorskimNasi Ambasadorzy współpracują z nami przy promocji firmy na uczelniach, angażując się w ciekawe projekty szkoleniowe i promocyjne w swojej Alma Mater. Najlepsze osoby mają szansę na zaproszenie bezpośrednio na sesję Assessment Center lub rozmowę z Managerem danego działu. 

Hmm..., jaki dział wybrać?

Jeśli nie wiesz, do jakiego działu aplikować, pomocny może być udział w Akademii Umiejętności, podczas której poznasz wybrane obszary biznesowe Maspex, przedstawione przez ekspertów w swoich dziedzinach. Akademia pozwala nie tylko poznać specyfikę danego działu, ale też poznać osoby w nim pracujące i poczuć atmosferę, jaka panuje w naszej firmie.

Aplikuj i zdobądź wartościowe doświadczenie w dynamicznej firmie branży FMCG.

W Maspex nauczysz się więcej!