Sprzedaż zagraniczna

Produkty Grupy Maspex trafiają do ponad 50 krajów na całym świecie. Dzięki umiejętności budowania trwałych relacji handlowych, opartych na partnerstwie i wzajemnym zrozumieniu potrzeb, bez względu na bariery geograficzne firma współpracuje z odbiorcami w krajach Unii Europejskiej oraz w pozostałej części Europy, w USA, Kanadzie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. W większości wymienionych krajów produkty firmy można znaleźć na półkach największych sieci handlowych. Sprzedaż zagraniczna stanowi obecnie 31% obrotów firmy.

 

 GŁÓWNE KIERUNKI SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

• Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Rosja, Ukraina, Turcja

• Wielka Brytania, Irlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Niemcy, Szwecja, Holandia, USA, Kanada 

• Serbia, Bośnia, Macedonia, Albania, Mołdawia, Gruzja, Armenia, Kazachstan, Mongolia, Islandia, Liberia

• Francja, Grecja, Malta, Cypr, Kraje Arabskie, Australia, Urugwaj, Kolumbia, Malezja, Malediwy, Korea Południowa


Eksport obejmuje prawie wszystkie produkty, ale najważniejsze wśród nich są: soki marchwiowo - owocowe Kubuś, soki, nektary i napoje Tymbark, napoje Caprio oraz produkty instant, takie jak: kawa cappuccino i czekolada DecoMorreno, zabielacze do kawy Coffeeta, herbatki Ekland, kakao Brumi. Firma eksportuje również makarony marki Lubella, które jakością dorównują najlepszym włoskim produktom. W 2010 roku w ofercie eksportowej pojawił się również napój energetyczny Tiger na licencji Dariusza Tiger Michalczewskiego. Za granicę eksportowane są także produkty marek Krakus i Łowicz. 

 

sprz_zagr.png

W wielu krajach, np. w Rumunii, Bułgarii, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, krajach Bałtyckich, na Bałkanach, w Rosji czy na Ukrainie, produkty Grupy Maspex zajmują czołowe pozycje na rynku.

Marki eksportowe Maspeksu  również za granicą zdobywają nagrody i cieszą się pozytywnymi rekomendacjami wśród konsumentów.

Produkty Grupy Maspex docierają do najdalszych zakątków świata, nawet tak egzotycznych jak Urugwaj, Mongolia czy Liberia.