Sprzedaż zagraniczna

Produkty Grupy Maspex trafiają do ponad 60 krajów na całym świecie. Dzięki umiejętności budowania trwałych relacji handlowych, opartych na partnerstwie i wzajemnym zrozumieniu potrzeb, bez względu na bariery geograficzne firma współpracuje z odbiorcami w krajach Unii Europejskiej oraz w pozostałej części Europy, w USA, Kanadzie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. W większości wymienionych krajów produkty firmy można znaleźć na półkach największych sieci handlowych. Sprzedaż zagraniczna stanowi obecnie 1/3 obrotów firmy.

 GŁÓWNE KIERUNKI SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

• Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Rosja, Ukraina, Turcja

• Wielka Brytania, Irlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Niemcy, Szwecja, Holandia, USA, Kanada 

• Mołdawia, Bośnia, Serbia, Macedonia, Albania, Gruzja, Mongolia, Azerbejdżan, Kazachstan, Turkmenistan, Islandia

• Francja, Hiszpania Grecja, Malta, Cypr, Kraje Arabskie, Australia, Urugwaj, Kolumbia, Korea Pd., Wietnam

Eksport obejmuje prawie wszystkie produkty, ale najważniejsze wśród nich są: soki marchwiowo-owocowe Kubuś, soki, nektary i napoje Tymbark, napoje Caprio i DrWitt oraz produkty instant, takie jak: kawa cappuccino i czekolada La Festa, zabielacze do kawy Coffeeta, herbatki Ekland, kakao Brumi. Firma eksportuje również makarony marki Lubella, które jakością dorównują najlepszym włoskim produktom oraz napoje energetyczne Tiger na licencji Dariusza Tiger Michalczewskiego. Za granicę eksportowane są także produkty marek Krakus, Łowicz oraz Kotlin.

 sprzedaz_zagraniczna_slajd.JPG

W wielu krajach, np. w Rumunii, Bułgarii, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, krajach Bałtyckich, na Bałkanach, w Rosji czy na Ukrainie, produkty Grupy Maspex zajmują czołowe pozycje na rynku.

Marki eksportowe Maspeksu również za granicą zdobywają nagrody i cieszą się pozytywnymi rekomendacjami wśród konsumentów.

Produkty Grupy Maspex docierają do najdalszych zakątków świata, nawet tak egzotycznych jak Australia, Urugwaj, Korea Pd., Wietnam, Argentyna czy Dżibuti.