Dania gotowe w 2 minuty

Nowoczesne dania gotowe marki Łowicz to propozycje dla osób, którym zależy na szybkich, pożywnych i smacznych posiłkach. Propozycja Łowicza to dania pełne wartościowych składników, które zostały zapakowane w wygodną i lekką saszetkę. Do przygotowanie ciepłego posiłku wystarczą zaledwie 2 minuty w kuchence mikrofalowej. Obecnie dostępne są cztery różne dania do wyboru:

  • Kaszotto z  kaszą bulgur, papryką i czerwoną fasolą
  • Kaszotto z kaszą pęczak, kukurydzą, fasolką szparagową
  • Kaszotto z kaszą gryczaną, cebulą i suszonymi podgrzybkami
  • Risotto z ryżem, jarmużem i suszonymi pomidorami

Zgodnie z rekomendacjami dietetyka – które znajdziemy także na opakowaniach – Kaszotta i Risotto Łowicz to doskonałe propozycje na lekki obiad lub kolację. Dania te zawierają szczególnie cenione składniki, a kasze i ryż zostały dobrane przy współpracy z marką Lubella – ekspertem od zbóż. Produkty nie zawierają konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Ich skład sprawia, że stanowią cenną alternatywę także dla wegetarian, a każde kaszotto to źródło błonnika.

Lekkie i wygodne opakowanie, a w nim poracja w sam raz na jeden posiłek to rozwiązanie idealne – można je odgrzać wszędzie i zabrać ze sobą na przykład do pracy. Folia, z której są wykonane opakowania, pozwala na podgrzewanie w mikrofalówce – jest bezpieczna dla produktu i nie wpływa na walory smakowe dania.