Makaron Lubella Pełne Ziarno

Lubella Pełne Ziarno to efekt połączenia znanych od wieków wartości odżywczych pełnego ziarna z najwyższą technologią produkcyjną firmy Lubella. Pełne Ziarno jest produkowane z mąki pełnoziarnistej, powstałej poprzez zmielenie całego ziarna pszenicy wraz z zewnętrzną okrywą, nazywaną łuską. To właśnie w niej zawarte są bardzo cenne składniki odżywcze, m.in. błonnik, witaminy i minerały. Produkty pełnoziarniste stanowią ważną część zdrowej i właściwie zbilansowanej diety, a dzięki wysokiej zawartości błonnika pokarmowego, wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego.

Specjalny proces przemiału ziarna pszenicy prowadzony w firmie Lubella, w jednym z najnowocześniejszych młynów durum w Europie, pozwala na zachowanie jego wszystkich wartości odżywczych. Makaron z takiej mąki jest idealnie twardy i doskonale sprężysty. Odpowiedni proces suszenia sprawia, że Makaron Lubella Pełne Ziarno nie skleja się i zachowuje naturalny kolor.

Makaron Pełne Ziarno jest dostępny w różnych wariantach: świdry, spaghetti, pióra, uszka, kokardki, kokardki małe, gniazda wstążki.