Ogórki Krakus

W ofercie Krakusa dostępne są tradycyjne ogórki - konserwowe doprawione dużą ilością chrzanu, kopru i czosnku, kiszone oraz korniszony. 

Ogórki konserwowe to jeden z najpopularniejszych produktów marki Krakus. Są znane i cenione przez konsumentów od wielu lat. Zostały przygotowywane według sprawdzonej receptury. Twarde, chrupiące i wyraziste w smaku. Przez wielu uznawane za wzór ogórka konserwowego. Można je podać jako przystawkę, do pochrupania między posiłkami lub wykorzystać jako dodatek do sałatek, koreczków, dań obiadowych i sosów. Dostępne w szklanych słoikach: mniejszym (900 ml) oraz większym (1500 ml). 

Wyrazisty smak kiszonych ogórków Krakus to również idealny dodatek do różnych dań. Są starannie selekcjonowane, a  wyśmienity smak zawdzięczają tradycyjnemu kiszeniu w zalewie z czosnkiem, chrzanem i koprem w pełnych baldachach.

Korniszony Krakus wyróżniają się natomiast swoją wyjątkową chrupkością i smakiem. Wyłącznie świeże, młode ogórki – idealnie chrupkie, w słodkiej zalewie z kompozycją przypraw wzbogaconą koprem, czosnkiem, chrzanem i dużą porcją gorczycy – to najdelikatniejsza postać ogórków, którą właśnie proponuje Krakus. 

W ofercie marki dostępne są także unikalne ogórki korniszony smakowe. 

Ogórki korniszony Krakus z chili od Krakusa wyróżnia chrupkość i słodko-pikantny smak. Wszystko dzięki unikalnej kompozycji przypraw i niesamowicie ostrej papryczce chili. Ogórki korniszony z czosnkiem również cechują się wyjątkową chrupkością – w tym przypadku z kolei akcentuje ją słodko-kwaśna zalewa z nutą czosnku. W zależności od gustu - oba warianty sprawdzą się idealnie jako przekąska i dodatek do dań, a także podstawowy składnik koreczków, dodatków do grilla.