Tiger

Długie wieczory, epickie imprezy, beztroskie przygody albo codzienne wyjścia ze znajomymi.  Energetycznie orzeźwiający napój TIGER pozwoli robić to wszystko na 100%. Tiger to gazowany napój energetyzujący, który dzięki wysokiej zawartości tauryny i kofeiny nie pozwoli, aby zabrakło energii na przeżywanie niezapomnianych momentów.

W portfolio Tigera znajdują się:

·         TIGER Energy Drink

·         TIGER Enegry Drink ZERO

·         TIGER Mental

·         TIGER Restart

Tiger Restart to idealny sposób na niezawodną pobudkę – po wyjątkowo długim wieczorze, zarwanej nocy albo epickiej imprezie z przyjaciółmi. Napój o smaku lemoniady, wzbogacony witaminą C i kompleksem elektrolitów – niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, doskonale sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy dodatkowej porcji energii na dobry początek dnia. 

Tiger Mental to niezastąpiony atrybut wszystkich tych, którzy poddani są intensywnemu wysiłkowi umysłowemu. Nadchodzi sesja i egzaminy nie do zdania? Zbliża się termin oddania ważnego projektu? Nieważne jakie wyzwanie stoi przed Tobą – z Tigerem Mental podejmiesz każde z nich. Ten unikalny wariant energetyka jest połączeniem oryginalnego smaku ananasowo-limetkowego z energią zawartą w żeń-szeniu.

Tiger ZERO – to idealna propozycja dla liczących kalorie – cała puszka 250 ml ma ich tylko 5!