Vending

Maspex-Vending.png

Oferujemy markowe produkty spożywcze poszukiwane i cenione przez klientów, również w sektorze vendingu, czyli sprzedaży w automatach. Naszym priorytetem jest jakość, dlatego wciąż rozwijamy nowoczesne linie produkcyjne i inwestujemy w najnowsze technologie. Wszystkie spółki grupy wdrożyły i certyfikowały systemy utrzymania jakości zgodne z międzynarodowym standardem IFS, oraz PN-EN ISO 9001:2009 i PN-EN ISO 22 000:2006. 

Operatorom vendingowym oferujemy produkty znane pod cenionymi markami w opakowaniach dostosowanych do specyfiki automatów sprzedających. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment soków, nektarów i napojów, słonych i słodkich przekąsek oraz kompletną grupę specjalistycznych produktów instant.

Zaufanie, jakim nasze marki darzą konsumenci, skłoniło nas do umożliwienia im zakupów jakościowych produktów z automatów oznakowanych markami produktów: Tymbark, Kubuś, Jacobs/DecoMorreno (wyłączna dystrybucja w vendingu na mocy porozumienia z Jacobs Douwe Egberts PL Sp. z o.o.). Automaty te są oferowane wyłącznie przez Autoryzowanych Operatorów Maspex.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat sprzedaży vendingowej oraz ewentualnej współpracy w tym zakresie można znaleźć na stronie: https://vending.maspex.com