Skroluj
Kampanie4 listopada 2022

KOSMICZNE NAKLEJKI POD ETYKIETAMI KUBUSIA

Kolejna niespodzianka przygotowana przez Kubusia to pełne fascynujących wzorów kosmiczne naklejki! Pod etykietami soku Kubuś 100% dzieci odkryją ponad 40 różnych obiektów, które mogą ułożyć na specjalnych planszach przygotowanych we współpracy z astronomem z Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach. Co więcej, Kubuś zadbał o to, by kosmiczne naklejki świeciły w ciemności jak prawdziwe gwiazdy!

Kubuś zachęca najmłodszych do odkrywania i rozwijania swoich pasji, mając na uwadze, że te pasje mogą być różne. Tym razem marka postawiła na zainteresowanie dzieci kosmosem i pod etykietami soku 100% przygotowała dla nich naklejki o tej tematyce. Poza nowoczesnym flat designem naklejki wyróżnia to, że świecą w ciemności. Naklejki można zbierać i układać na dedykowanych planszach, które są także zbiorem ciekawych informacji o prezentowanych obiektach. Ciekawostki na planszy powstały we współpracy z astronomem i można je pobrać na stronie https://kubus.pl/naklejki/.

Specjalna edycja kosmicznych naklejek jest wspierana w ramach kampanii reklamowej. Spot z kosmicznym motywem pojawia się w telewizji i na YouTube. Za realizację kampanii odpowiada agencja Brasil, media zakupił dom mediowy Starcom.

 

Zobacz spot z Kubusiem w przestrzeni kosmicznej:

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS