Skroluj
Nowości8 lutego 2022

EGZOTYCZNE SMAKI OD TYMBARKU – NOWE MUSY OWOCOWE

Tymbark ponownie poszerzył swoją ofertę musów owocowych – fani oryginalnych smaków będą zadowoleni, ponieważ na sklepowych półkach pojawiły się musy egzotyczne. Kalamansi, kaktus i kaki to wyjątkowe owoce, które zamknięte w wygodnej formie musu z dodatkiem guarany zapewnią dawkę pozytywnej energii.

Z myślą o tych, którzy lubią egzotyczne owoce, ale także o tych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego, Tymbark wprowadził kolejną nowość. Do szerokiej oferty marki dołączyły musy egzotyczne. W linii dostępne są trzy warianty:

  • EXOTIC BOOST, czyli połączenie kalamansi, jabłka, pomarańczy i banan,
  • ENERGY VIBES – o smaku kaktusa z jabłkiem, limonką,
  • JUNGLE SHOT łączący kaki, jabłko, gruszkę i banana.

Każdy jest unikalny, ale – jak ich nazwy wskazują – wszystkie wpływają pozytywnie na sięgające po nie osoby. To produkty bez konserwantów i dodanego cukru, za to z dodatkiem guarany, witaminy C i kwasu pantotenowego, które pomagają poprawić koncentrację, a także przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Wszystkie musy egzotyczne dostępne są w opakowaniach o pojemności 200 g, z kolorowymi, doskonale oddającymi ich charakter grafikami. Są doskonałe dla wszystkich, którzy szukają smacznych przekąsek w większym i wygodnym opakowaniu!

Musy Tymbarku to porcja owoców dla każdego – dlatego ich wybór jest tak bogaty! Oprócz nowości, w ofercie marki są: musy 100% owoców w pojemności (120 g), musy owocowo-warzywne oraz łączące owoce ze zbożami i jogurtem.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS