Skroluj

Sprzedaż zagraniczna

Kierunki sprzedaży zagranicznej

80

Nasze produkty trafiają do ponad 80 krajów na całym świecie.

300

Współpracujemy z ponad 300 klientami biznesowymi na świecie.

Produkty Maspex trafiają do ponad 80 krajów na całym świecie i są dostępne na wszystkich kontynentach poza Antarktydą. Współpracujemy z odbiorcami w krajach Unii Europejskiej oraz w pozostałej części Europy, w USA, Kanadzie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. W większości tych miejsc nasze produkty można znaleźć na półkach największych sieci handlowych.

Eksport obejmuje prawie wszystkie produkty z naszego portfolio. Najważniejsze wśród nich to: soki marchwiowo-owocowe Kubuś, soki, nektary i napoje Tymbark, napoje Caprio i DrWitt oraz produkty instant, takie jak: kawa cappuccino i czekolada La Festa, zabielacze do kawy Coffeeta, herbatki Ekland, kakao Brumi. Eksportujemy również makarony marki Lubella oraz napoje energetyczne Tiger, a także przetwory owocowo-warzywne marek Krakus i Łowicz, jak i ketchupy Kotlin.

W krajach takich jak: Rumunia, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Kraje Bałtyckie, Kraje Bałkańskie, czy Ukraina, produkty Grupy Maspex zajmują czołowe pozycje na rynku. Nasze marki również za granicą zdobywają nagrody i cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród konsumentów. Produkty Grupy Maspex docierają do najdalszych zakątków świata, nawet tak egzotycznych jak Australia, Urugwaj, Korea Pd., Tajwan, Argentyna czy Surinam.