Skroluj

HoReCa

O nas

HoReCa to dział zajmujący się dostarczaniem produktów Maspex do sektora hotelarskiego oraz gastronomii, posiadający profesjonalny i kompetentny zespół sprzedażowy – kluczowy w budowaniu silnej pozycji partnera handlowego, którego wspiera swoją wiedzą i umiejętnościami. HoReCa – to nie tylko Hotele, Restauracje i Catering, ale i wiele innych, jak np. kawiarnie, cukiernie, restauracje fastfood, placówki żywienia zbiorowego, kantyny pracownicze, centra rozrywki, obiekty sportowe, uczelnie, szkoły, czy przedszkola.

Maspex w swoim portfolio posiada produkty specjalistyczne skierowane do segmentu HoReCa. Są one dostosowane do potrzeb konsumentów, a zarazem spełniają międzynarodowe standardy jakości. Soki, nektary i napoje Tymbark uzupełnione są szeroką ofertą takich marek jak: Kubuś; Tiger, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Włocławek, Fruktus, DecoMorreno, Tarczyn, DrWitt, Caprio, Puchatek (cały asortyment dostępny na stronie Nasze Produkty). Specjalnie z myślą o potrzebach branży HoReCa, firma oferuje takie produkty jak soki Tarczyn w formacie 2l, napoje Tymbark w małych butelkach 0,2l czy zagęszczone produkty Tymbark w postaci koncentratu. Cateringowe opakowania makaronu, płatków śniadaniowych, mąki specjalistycznej, majonezu czy ketchupów stanowią idealne rozwiązania dla klientów gastronomicznych.

Restauracje

Do restauracji polecamy specjalistyczne produkty w odpowiednim dla tego segmentu formacie, jak: soki i nektary Tymbark w butelkach szklanych 0,2l czy napoje energetyczne Tiger w puszkach 0,25l.

Hotele

Do hoteli, oprócz soków i nektarów w mniejszych i większych formatach (0,2 l, 1 l, 2 l), polecamy także soki w koncentracie Tymbark, a także przysmaki wieloowocowe Tymbark i produkty zbożowe marki Lubella.

Pizzerie

Oprócz całej gamy produktów sokowych i napojowych dla tego segmentu dedykujemy produkty specjalistyczne: mąki Lubella Perfecja Specjale 10kg, Lubella perfecja 1kg oraz Lubella mąka cateringowa 10 kg, a także ketchupy Kotlin i Włocławek w dużym formacie.

Fastfood i bary

Do barów i restauracji typu fastfood polecamy produkty on-the-go: soki, napoje owocowe oraz napoje energetyczne w małych formatach.

Kawiarnie i cukiernie

Do sprzedaży w kawiarniach i cukierniach proponujemy także – obok standardowej oferty – produkty dedykowane dzieciom: Kubuś Mus, czy soki Kubuś Go! i Kubuś 100%.

Żywienie dzieci

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla stołówek szkolnych oraz właścicieli sklepików szkolnych, która jest zgodna z rozporządzeniem Ministra Zdrowia dot. środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach.

Produkty dedykowane branży HoReCa

Soki, nektary, napoje

Soki 100% i nektary Tymbark to produkty o uznanej pozycji na rynku. Wszystkie soki od Tymbarku nie zawierają dodatku cukru, konserwantów i sztucznych barwników. W kategorii soków, nektarów i napojów polecamy soki Tymbark 100% w dedykowanej segmentowi HoReCa objętości 0,2l o smakach: pomarańcza, jabłko, czerwony grejpfrut, multiwitamina, świeży pomidor oraz nektar Tymbark czarna porzeczka. Ofertę marki Tymbark uzupełniliśmy o koncentrat sokowy o pojemności 1l o smaku pomarańczy i jabłka. W kartonach 2l dostępne są również uznane przez konsumentów nektary Tarczyn o smaku czarnej porzeczki, czerwonego grejpfruta i jabłka oraz sok pomarańczowy. W tej kategorii dostępny jest również napój Nestea Ice Tea w szklanych butelkach 0,2l o dwóch smakach: cytrynowym i brzoskwiniowym.

Miody, dżemy i sosy deserowe

Dbając o wygodę i zdrowie klientów proponujemy przysmaki Tymbark w małych, jednorazowych opakowaniach. Niewielkie porcje śniadaniowe pozwalają codziennie cieszyć się innym smakiem dżemu. Dostępne smaki: truskawkowy, brzoskwiniowy, wiśniowy, śliwkowy, malinowy. W opakowaniu 25g oferujemy również miód pszczeli wielokwiatowy od Tymbarku – ma przyjemny aromat, piękną złocistą barwę i łagodny słodki smak. Doskonały do śniadań. Tę kategorię uzupełniliśmy o sosy deserowe Tymbark. Stanowią one świetny dodatek do słodkich dań, lodów i deserów. Znakomicie podkreślają smak lodów, galaretek, budyniów, ciast, naleśników i sałatek owocowych. Dostępne smaki: truskawkowy, malinowy, wiśniowy, czekoladowy, owoce leśne, adwokat, toffi. Sosy  są dostępne w butelkach plastikowych 1 kg.

Produkty instant

W kategorii produktów instant polecamy czekolady DecoMorreno w dużych opakowaniach 1 kg i w kilku wariantach w zależności od wkładu kakao o obniżonej zawartości tłuszczu. DecoMorreno to wyjątkowo oryginalna czekolada o delikatnym smaku i wspaniałym aromacie. Brązowy kolor i doskonała niezmienna od lat jakość dostarcza intensywnych doznań.

Produkty zbożowe

W kategorii produktów zbożowych proponujemy makarony, mąki specjalistyczne i płatki śniadaniowe marki Lubella. Nasz makaron wytwarzany jest z wysokiej jakości pszenicy, jest również odpowiednio twardy i doskonale sprężysty. Odpowiedni proces suszenia sprawia, że nie skleja się i zachowuje naturalny zapach oraz złocisty kolor. W ofercie Lubella Catering znajdują się łazanki, wstążki cięte, spaghetti, świdry, nitki cięte, świderki, kolanka ozdobne, muszelki małe, kokardki, penne oraz tagliatelle. W ofercie makaronów dostępne jest również Pełne Ziarno (pióra i spaghetti) oraz Jajeczna Krajaneczka. Makarony dostępne są w opakowaniach 1 lub 2 kg – w zależności od produktu.

Mąki Lubella Perfecja, Perfecja Specjale oraz Perfecja Specjale Catering, a także mąka na pizzę i mąka na pierogi są wyprodukowane według specjalnej receptury z wyselekcjonowanych odmian pszenicy. Posiadają wysoką jakość piekarniczą oraz doskonałe właściwości wypiekowe. Mąki, w zależności od rodzaju, dostępne są w opakowaniach 1 kg i 10 kg.

Płatki śniadaniowe Lubella Catering to produkt najwyższej jakości, w oryginalnych kształtach i najpopularniejszych wariantach smakowych (kółeczka miodowe, kuleczki i muszelki czekoladowe) . Pysznymi płatkami śniadaniowymi od Lubelli mogą codziennie cieszyć się m.in. dzieci w przedszkolach i szkołach, oraz klienci hoteli i restauracji. Płatki są dostępne w torbach 1kg. W ofercie są także dostępne płatki kukurydziane.

Majonezy i ketchupy

Doceniany przez konsumentów ketchup Kotlin w wariancie łagodnym i pikantnym oferujemy w dużym opakowaniu gastronomicznym 3 kg. Ketchup Włocławek, również w o smaku łagodnym i pikantnym, dostępny jest w opakowaniu 6 kg. Obydwa produkty są wykorzystywane bezpośrednio do potraw jako ketchupy oraz jako baza do sosów. W tej kategorii klienci HoReCa znajdą również majonez Fruktus w opakowaniach o dwóch pojemnościach do wyboru: 3 lub 5 kg. W większym opakowaniu dostępny jest majonez rzymski – z grupy wysokotłuszczowych, o zawartości oleju 71%, natomiast w mniejszym – majonez NR 1 – wysokotłuszczowy, o zawartości oleju 76%, jeden z majonezów wyższej jakości.

Kontakt

Chcesz nawiązać współpracę?
Wybierz swoje województwo i zadzwoń.

Woj. dolnośląskie

Kierownik Regionu HoReCa E
tel. 512409637

Woj. kujawsko-pomorskie

Kierownik Regionu HoReCa B
tel. 502199794

Woj. lubelskie

Kierownik Regionu HoReCa F
tel. 502195064

Woj. lubuskie

Kierownik Regionu HoReCa A
tel. 502195125

Woj. łódzkie

Kierownik Regionu HoReCa B
tel. 502199794

Woj. małopolskie

Kierownik Regionu HoReCa F
tel. 502195064

Woj. mazowieckie

Kierownik Regionu HoReCa CD
tel. 512409645

Woj. opolskie

Kierownik Regionu HoReCa E
tel. 512409637

Woj. podkarpackie

Kierownik Regionu HoReCa F
tel. 502195064

Woj. podlaskie

Kierownik Regionu HoReCa CD
tel. 512409645

Woj. pomorskie

Kierownik Regionu HoReCa B
tel. 502199794

Woj. śląskie

Kierownik Regionu HoReCa E
tel. 512409637

Woj. świętokrzyskie

Kierownik Regionu HoReCa F
tel. 502195064

Woj. warmińsko-mazurskie

Kierownik Regionu HoReCa B
tel. 502199794

Woj. wielkopolskie

Kierownik Regionu HoReCa A
tel. 502195125

Woj. zachodniopomorskie

Kierownik Regionu HoReCa A
tel. 502195125

Dział Obsługi Klienta Biznesowego

Strefowa 13
43-100 Tychy
tel. +48 32 324 15 00
fax +48 32 324 15 50
m.logistic@maspex.com

 

Klauzula informacyjna  – protokoły przekazania przedmiotów reklamowych