Skroluj

Najwyższe standardy jakości

Najwyższa jakość wytwarzanych produktów to dla Grupy Maspex od zawsze priorytet. Budowane przez lata i umacniane każdego dnia zaufanie Konsumentów zobowiązuje. Dlatego nieustannie modernizujemy nasze zakłady, wykorzystujemy nowoczesne linie produkcyjne i prowadzimy kompleksowe kontrole procesów na wszystkich etapach produkcji. Stale inwestujemy w pozyskiwanie oraz wdrażanie najnowocześniejszych technologii.

Dbamy o najwyższe standardy jakości

Prowadzimy kompleksową kontrolę na każdym etapie produkcji.

Współpracujemy z instytucjami naukowymi, laboratoriami badawczymi i ekspertami.

Od 2003 należymy do DSK (Dobrowolny Systemu Kontroli) – samokontrola i produkcja zgodna z polskimi i europejskimi, a nawet bardziej restrykcyjnymi standardami.

Certyfikaty jakości: IFS (International Featured Standard), HALAL, KOSHER, BIO, GMP+, UTZ, RSPO, UKR SEPRO, EAC, świadectwo AEO – Certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy.

Co roku skupujemy od najlepszych, certyfikowanych dostawców ponad 300 tysięcy ton owoców i warzyw oraz 130 tysięcy ton zbóż.

Kilkuetapowy system kontroli procesu produkcji.

Badamy jakość w 50 laboratoriach w Polsce i za granicą.

Gwarancją jakości i bezpieczeństwa naszych produktów są wykonywane przez nas badania. Rocznie przeprowadzamy ich ok. 5 500 000 w Polsce i za granicą.

Misją Maspeksu jest dostarczanie Konsumentom produktów odpowiadających najwyższym standardom bezpieczeństwa i jakości. Do produkcji używamy surowców pochodzących od certyfikowanych i sprawdzonych dostawców. Posiadamy własne laboratoria mikrobiologiczne i fizykochemiczne, stale inwestujemy w nowoczesny sprzęt do badań oraz poszerzamy zakres wykonywanych analiz.