Skroluj

B2B

O nas

Business Unit B2B odpowiada za współpracę z klientami instytucjonalnymi z Polski, a także firmami zagranicznymi. Naszymi odbiorcami są m.in. międzynarodowe koncerny spożywcze, wiodący producenci jogurtów oraz firmy z sektora cukierniczego i convenience. Współpracując z klientami biznesowymi, staramy się jak najdokładniej dopasować naszą ofertę do ich potrzeb lub stworzyć produkt z myślą o specjalistycznych wymaganiach konkretnych kontrahentów. Firma Maspex korzysta z najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Dzięki temu nasze produkty wyróżnia doskonała jakość, którą osiągamy korzystając z najlepszych surowców, używając wysokiej klasy technologii oraz ufając w doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników.

Certyfikaty

Halal

Certyfikat uznawany w krajach muzułmańskich umożliwiający współpracę handlową z tymi krajami. Świadczy o tym, że procesy produkcji, pakowania i przechowywania produktów przebiegały zgodnie z wymogami obowiązującymi w kulturze muzułmańskiej.

Kosher

Restrykcyjny certyfikat koszerności pożywienia, będący dowodem, że sprzedawana na danym terenie żywność jest wysokiej jakości i umożliwiający współpracę handlową z Izraelem.

IFS Food

IFS to międzynarodowy standard audytowania dostawców i wytwórców produktów spożywczych oznaczonych marką własną. Służy on ujednoliceniu kontroli bezpieczeństwa środków spożywczych.

UTZ

Certyfikat UTZ daje gwarancję, że niektóre surowce używane do produkcji końcowych produktów żywnościowych pochodzą ze zrównoważonych upraw.

Nasze produkty

Draże

Bogata kolorystyka draży uatrakcyjni wygląd produktów naszych klientów, a ich wysoka jakość sprawi, że cała kompozycja będzie też świetnie smakować. Z powodzeniem można je łączyć z różnego typu czekoladami, lodami, jogurtami i ciastkami. W ofercie posiadamy draże w różnych rozmiarach: mikro, mini oraz średnie, a także tzw. łezki. Istnieje również możliwość zamówienia draży z nadrukiem, smakowym rdzeniem oraz kruszki drażowej.

Orzechy i dekoracje

Orzechy ziemne zatopione w mlecznej czekoladzie i otoczce cukrowej to nie tylko doskonała, słodka przekąska, ale także fantazyjny dodatek do wyrobów cukierniczych. w ofercie Maspex znajduje się też szeroka gama produktów do dekoracji – cukrowych, wielokolorowych posypek typu Vermicelli, cukrów koloryzowanych i posypek o różnych kształtach i barwach. Mogą być wykorzystane jako posypki do lodów czy donatów, otoczka do kwaśnych żelków i lizaków czy dekoracja wypieków.

Ekstruzja powlekana

Niewielkie chrupki zbożowe oblane są czekoladą w kilku smakach, mogą też być dodatkowo pokryte cukrową otoczką w wielu kolorach. Dzięki korzystaniu z najnowocześniejszych maszyn, w które wyposażone są nasze fabryki, mamy możliwość oferowania klientom produktów w szerokiej palecie smaków oraz w rozmaitych kształtach. Producenci żywności chętnie używają ich jako dekoracji i dodatków smakowych. Produkty ekstrudowane świetnie nadają się jako dodatki do jogurtów (tzw. toppery), posypki do lodów, donatów i wielu innych wypieków.

Posypki cukrowe

W wyjątkowych formach Nonpareils i Vermicelli są znakomitymi dodatkami zarówno do wyrobów przemysłu cukierniczego i piekarniczego jak również lodów, żelek, ciast. Dekoracje te sprawdzają się jako posypki do deserów i kaw, a ich wyjątkowa kolorystyka i smak podniosą wartości sensoryczne każdego produktu.

 

Dodatki ekstrudowane

Produkty pochodzenia zbożowego wytwarzane z różnych rodzajów mąk – pszennej, ryżowej, kukurydzianej i jęczmiennej, a także ich mieszanek. Mogą mieć wiele zastosowań – od dobrze znanych płatków śniadaniowych, drobnych dodatków do serków i jogurtów po bazy do prozdrowotnych batonów zbożowych. Stosownie do potrzeb i życzeń naszych klientów, produkty ekstrudowane możemy też przygotować w bardziej fantazyjnych kształtach (np. serca lub nietoperze), a także w różnych kolorach i smakach.

Herbatniki i przekąski

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór różnego typu ciastek oraz słodkich i słonych przekąsek w wielu kształtach i smakach, a także z różnymi nadrukami, które mogą zostać dopasowane do konkretnych wymagań klientów. Ciastka i słodkie przekąski, poza tradycyjną konsumpcją, świetnie nadają się jako dodatek do jogurtów i lodów, słone – dobrze sprawdzą się w połączeniu z różnego typu dipami, sosami i serami.

Makarony, mąki, q-farin, otręby

Nasze makarony wytwarzane są z wysokiej jakości pszenicy. Specjalny proces mielenia pozwala otrzymać z niej mąkę, dzięki której makaron jest odpowiednio twardy i doskonale sprężysty. Klientom sektora B2B oferujemy dwa typy makaronów – tradycyjne oraz instant. Dzięki uwodnieniu na poziomie nawet do 2 minut nasze makarony instant są znakomitym dodatkiem do dań gotowych oraz do zupek błyskawicznych. W ofercie mamy też mąki tradycyjne o specjalnym profilu przeznaczenia oraz mąki funkcjonalne Q-Farin.

Zabielacz, spieniacz i produkty instant

W naszej ofercie znajdą Państwo również produkty instant, takie jak zabielacz i spieniacz oraz napoje kawowe, czekoladowe i herbatę błyskawiczną. Zabielacz nisko- i wysokotłuszczowy (do 78%) to składnik chętnie wykorzystywany przez naszych klientów w napojach kawowych (2w1 i 3w1), sosach, zupach i dipach. Natomiast spieniacz jest jednym z najważniejszych składników każdego cappuccino.

Proszki owocowe i warzywne

Ważnym elementem naszej oferty są proszki owocowe i warzywne dostępne w wielu smakach – tych tradycyjnych i tych bardziej egzotycznych. Proszki to półprodukt o szerokim zastosowaniu, który może stanowić bazę do różnego rodzaju zup, sosów owocowych i warzywnych, napojów, jogurtów, kisieli czy galaretek.

Kontakt

Kontakt