Skroluj
Nowości17 listopada 2020

100% warzywnych smaków Tarczyna

Tarczyn to marka znana z soków nie tylko owocowych, ale i warzywnych. Teraz doskonałe pomidorowe warianty zyskały nową oprawę etykiet, a w ofercie pojawiła się nowość – sok 100% Burak z jabłkiem.

Tarczyn w swojej ofercie soków warzywnych proponuje teraz: sok 100% Pomidor z dodatkiem soli, sok 100% Pomidor pikantny z dodatkiem soli i przypraw oraz nowy sok 100% Burak z jabłkiem. Wszystkie tradycyjnie w wygodnych szklanych butelkach 300 ml – z etykietami podkreślającymi ich naturę oraz proste składy.

Warzywne soki Tarczyna to nie tylko propozycja dla każdego, kto ceni różnorodność i wygodę, ale także dla tych, którzy chcą wprowadzić więcej warzyw do codziennej diety oraz osób aktywnych fizycznie –  bo soki pomidorowe Tarczyn są naturalnym źródłem potasu.

***

TARCZYN to znany od ponad 50 lat smak prawdziwych owoców. Polska bogata jest w pyszne owoce oraz piękne, ciekawe miejsca. Dlatego pod nakrętkami można znaleźć wiele ciekawostek na temat naszego kraju. Produkty Tarczyna to cenione i smaczne soki, nektary i napoje owocowe, a także warzywne. Ich klasyczne szklane opakowanie stanowi gwarancję zachowania jakości i pysznego smaku. Produkty marki dostępne są w szklanych butelkach o pojemności 300 ml.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS