Skroluj
Nowości25 kwietnia 2023

CHRUPIĄCA NOWOŚĆ OD LUBELLI: PŁATKI ŚNIADANIOWE CHRUPERSY!

Lubella Chrupersy to nowa, super chrupiąca linia w portfolio dziecięcych płatków smakowych marki. Tym samym Lubella tworzy zupełnie nową kategorię płatków śniadaniowych na bazie ryżu – bo to właśnie ryż jest składnikiem nr 1 Chrupersów. Płatki dostępne w trzech pysznych smakach i unikalnych kształtach to doskonała propozycja na śniadanie, która zapewni dzieciakom dużo smaku i zabawy podczas chrupania.

 

 

Głównym wyróżnikiem nowości jest chrupkość, która utrzymuje się nawet po zalaniu mlekiem. Płatki Chrupersy dostępne są w trzech smakach: czekoladowym i cynamonowym (najczęściej wybieranych w kategorii płatków) oraz zupełnie nowym: ryżowym. Chrupersy to również trzy unikalne kształty: spinner, gwiazdka i ziarenko ryżu.

Nowa linia, tak jak pozostałe produkty w portfolio płatków śniadaniowych marki, nie zawiera syropu glukozowego oraz oleju palmowego. Dodatkowo skład Chrupersów wzbogacony został o suplementację 4 witamin i 4 minerałów.

Za projekty opakowań odpowiada agencja WRD – Well Rounded Design.

Nowa linia Lubella Chrupersy trafiła do sprzedaży w połowie kwietnia. Płatki dostępne będą w dwóch gramaturach – 200G oraz 400G.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS