Skroluj
Kampanie5 maja 2022

CIEPŁY POSIŁEK W CIĄGNU DNIA? ODPOWIEDŹ TO DANIE NA CIEPŁO OD LUBELLI!

Danie na ciepło od Lubelli to propozycja na ciepły i sycący posiłek w ciągu dnia. Połączenie makaronu, warzyw i sosu w jednym opakowaniu oraz łatwość w przygotowaniu to pewny sposób na szybki i udany obiad lub kolację, o czym marka przekonuje w  kampanii.

Trudno wyobrazić sobie dzień bez zjedzenia jednego ciepłego posiłku – a jednak często zdarza się, że nie mamy czasu lub ochoty, by go przyrządzić. Wtedy rozwiązaniem jest Danie na ciepło od Lubelli. To produkt bazujący na najwyższej jakości makaronie Lubella, z dodatkiem warzyw i aromatycznego sosu, którego przygotowanie zajmie tylko kilka chwil. Wystarczy dodać gorącą wodę i gotować całość przez 10 minut. W ten sposób powstaje pyszny i ciepły posiłek.

W nowej kampanii Lubella przekonuje, że Dania na ciepło to pewna propozycja posiłku na różne okazje – obiad lub kolację, lunch w pracy czy wzmocnienie podczas nauki. Szeroki wybór smaków, jaki oferuje Lubella, sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. W spocie marka prezentuje dwa zupełnie nowe warianty: łazanki z kapustą i pieczarkami i wstążki z cukinią w sosie carbonara.

Kampania jest szeroko prezentowana w social mediach (Instagram, FB, YouTube i Tik-Tok), w aplikacjach mobilnych i VOD. Spot pojawia się również w telewizji i na ekranach w komunikacji miejskiej wybranych polskich miast.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS