Skroluj
Nowości1 kwietnia 2021

Dżemolada – nowa owocowa przyjemność od Łowicza

Dżemolada to coś dla osób, które poszukują pysznie owocowego, delikatnego i naturalnie kolorowego kremu do smarowania ulubionych naleśników i kanapek. Cztery owocowe produkty z witaminami to nowości szyte na miarę potrzeb konsumentów!

Jako lider na rynku produktów dżemowych Łowicz ponownie zaskakuje swoich konsumentów proponując coś, czego jeszcze nie było!

Dżemolada to produkt owocowy o unikalnej recepturze – delikatny, gładki i pyszny krem do smarowania. Bez kawałków owoców, ale za to o intensywnie owocowym smaku! Idealnie sprawdzi się do naleśników, gofrów, deserów, a także doskonale urozmaica nawet zwykłą kanapkę. A co więcej, każda wersja jest bogata w cenne witaminy C oraz D.

Każdy z czterech wariantów to inny smak łączący popularne, pyszne owoce. Czerwona Dżemolada to smak ulubionej truskawki z czerwoną porzeczką i jabłkiem, czarna – z aronią, czarnym bzem i jabłkiem, pomarańczowa – z morelą, brzoskwinią, marakują i jabłkiem, a żółta – z brzoskwinią i jabłkiem.

Dżemolady Łowicz dostępne są w poręcznych słoiczkach, to doskonałe produkty dla każdego, kto lubi próbować różnych, intensywnie owocowych smaków dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS