Skroluj
Nagrody17 listopada 2020

Effie Awards 2020: Tymbark i Tiger z najważniejszymi nagrodami w branży

16 listopada odbyła się gala 21. edycji Effie Awards – jednego z najważniejszych wydarzeń z branży marketingowej. Gala w tym roku wyjątkowo, z uwagi na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, odbyła się w formule online. Transmisję wręczenia nagród z Nowego Teatru w Warszawie można było obejrzeć w internecie. Tych z Was, którzy nie mieli okazji śledzić wydarzenia na żywo, z radością informujemy, że dwie srebrne statuetki otrzymały nasze marki: Tymbark i Tiger.

Prestiżowe statuetki, którymi co roku nagradza się najlepsze kampanie marketingowe w ramach Effie Awards zawsze wzbudzają duże emocje. Stanowią one ogromne wyróżnienie i świadczą o potędze danych kampanii i produktów. W tym roku zarówno Tymbark, jak i Tiger zostały nagrodzone srebrnymi statuetkami.

Tymbark i Tiger zdobyły dwie nagrody w kategorii „Napoje bezalkoholowe”. Tymbark został nagrodzony za kampanię „TYM, którzy”, w której marka zachęcała, by dobrym słowem dzielić się nie tylko od Święta. W tej samej kategorii nagrodę zdobył także Tiger za kampanię „TA TA TAJGER”, która pierwszym teledyskiem z udziałem Abradaba rozpoczęła działania kontynuowane także w tym roku, łączące sport, rap oraz dystans do siebie.

Effie Awards to największy konkurs marketingowy na świecie, po raz pierwszy zorganizowany w 1968 r. w Nowym Yorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. W Polsce nagroda przyznawana jest od 1999 r. Nagradza i promuje kampanie oraz marketingowe rozwiązania, które wyróżniają się najbardziej efektywnymi działaniami oraz wysokimi wynikami biznesowymi.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS