Skroluj
Nagrody28 października 2022

GRUPA MASPEX NAGRODZONA W KONKURSIE ZŁOTE INNOWACJE FMCG&RETAIL

Znamy już wyniki 4. edycji konkursu „Złote Innowacje FMCG&Retail 2022”. Laureatami zostały najbardziej innowacyjne produkty i projekty, które zadebiutowały na rynku w ostatnim roku. Grupa Maspex zdobyła aż pięć nagród!

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: Produkty FMCG oraz Retail. Zgłoszone produkty FMCG były rozpatrywane w pięciu grupach: Smak, Skład, Opakowanie, Odpowiedź na potrzeby oraz Chwile z produktem. W kategorii Retail można było zgłaszać projekty aż w 13 grupach, takich jak: Innowacyjny koncept handlowy czy Koncepty przyszłości.

Miło nam poinformować o sukcesie Grupy Maspex w tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez wydawnictwo Fischer Trading Group. Laureaci nagrodzeni złotem w kategorii FMCG to innowacyjna linia napojów z naturalnym składem i ekologicznym opakowaniem Tymbark Po Prostu. Dodatkowo złotem została wyróżniona Żubrówka Rześki Rokitnik, nowość w portfolio marki oparta na naturalnych składnikach. Wyróżnienie w konkursie zdobyła gazowana woda smakowa bez dodatku cukru Kubuś Waterrr Gazzz oraz Owsianka Lubella, pożywna i wartościowa przekąska bez dodatku cukru.

 

 

W kategorii Retail zostało nagrodzone tytułem Złota Innowacja Retail 2022 autorskie rozwiązanie Customer Marketingu Food – refillomat Pasta Station, powstałe przy współpracy z Działem Zarządzania Innowacjami oraz Startupem Swapp. Urządzenie pozwala na zakup makaronu do własnych opakowań. To rozwiązanie wprowadzone w ramach realizacji celów ogłoszonych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju “Efekt Kolibra” związanych z ograniczeniem plastiku i dążeniem do niemarnowania żywności.

 

 

Na gali finałowej, która odbyła się 25 października, Grupę Maspex reprezentowali Wojciech Dendys, Customer Business Development Manager, Katarzyna Zaremba, Shopper Activation Manager, Jakub Skwara-Sadowski, Starszy Kierownik Przedstawicieli Handlowych oraz Kamil Gębski, Dyrektor Marketingu Wódek i Aleksandra Pawlik, Junior Brand PR Manager. Serdecznie gratulujemy! ​​​​​​​

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS