Skroluj
Nagrody2 listopada 2022

GRUPA MASPEX Z NAGRODĄ „EKSPANSYWNY EKSPORTER 2022”

I edycja Kongresu Ekspansywnych Eksporterów za nami. Ciekawe prelekcje i panele dyskusyjne poprzedziła uroczysta gala wręczenia nagród „Ekspansywny Eksporter”. Wśród laureatów znalazła się nasza firma.

                                   https://kongreseksporterow.org/

Kongres Ekspansywnych Eksporterów odbył się 27 października w Warszawie, w połączeniu z Kongresem Produkcji Podstawowej, Kongresem Bezpieczeństwa Żywności i Kongresem Logistycznym. Takie rozwiązanie skupiło w jednym miejscu i czasie ekspertów, profesorów i dyrektorów firm i przedsiębiorstw z wielu branż. Pozwoliło to na szerszą wymianę myśli i ciekawsze dyskusje między uczestnikami Kongresów.

Dzień wcześniej, podczas gali inauguracyjnej Kongresów wręczono nagrody dla przedsiębiorstw z najlepszymi wynikami w zakresie eksportu, będących przykładem dobrych praktyk oraz mających znaczący wpływ na rozwój branży. Miło nam poinformować, że Grupa Maspex została jednym z laureatów konkursu „Ekspansywny Eksporter”. Nagrodę odebrała Małgorzata Krętosz, Dyrektor ds. Jakości i Bezpieczeństwa Produktu. To kolejna nagroda podkreślająca pozycję naszej firmy na rynku eksportowym i siłę naszych marek, których pozycję budujemy od lat. Serdecznie gratulujemy!

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS