Skroluj
Nagrody20 maja 2020

Grupa Maspex z Nagrodą Jubileuszową

W piątek 15 maja odbyła się uroczysta 10. gala miesięcznika „Hurt & Detal” transmitowana w wersji online, podczas której zaprezentowano laureatów konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Nagrodę Jubileuszową otrzymała Grupa Maspex. Wśród nagrodzonych znalazły się również marki z portfolio Grupy Maspex takie jak: Tymbark, Lubella i Łowicz, które zdobyły złote statuetki, a wśród wyróżnionych znalazły się także Lubella, Tiger, Kubuś, Krakus i Kotlin.

Już po raz dziesiąty czytelnicy miesięcznika „Hurt & Detal” oddali głosy na najlepiej sprzedające się produkty, które w sposób szczególny wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce i wyróżniały się największą konkurencyjnością. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 345 produktów w 65 kategoriach. W tegorocznej edycji nagrodzeni otrzymują specjalne Certyfikaty oraz Dyplomy.

Grupa Maspex otrzymała Nagrodę Specjalną- Złoty Paragon 2020 z okazji Jubileuszu 30-lecia działalności.

Nagrodzono 7 produktów z portfolio Grupy Maspex. Tymbark sok 100% pomarańczowy, Lubella Pełne Ziarno Spaghetti i  Łowicz Dżem 100 % z owoców Truskawka otrzymały złote statuetki – odpowiednio w kategoriach „Soki, nektary, syropy, smoothies”, „Makarony” i „Dżemy, marmolady, powidła”. Marka Lubella została także wyróżniona w kategorii „Produkty śniadaniowe i zbożowe”, w której nagrodzono Corn Flakes Pełne Ziarno.  Z kolei Kubuś zdobył wyróżnienie wśród „Napojów” – z nagrodą za Kubuś Play! Woda&Owoce Jabłko-Malina. Swoje wyróżnienia otrzymali również Tiger Carbon Classic Pimp Up, w kategorii „Napoje Energetyczne i Izotoniczne”, Krakus w kategorii „Warzywa w słoikach, puszkach i kartonach” za Ogórki Korniszone,  Kotlin Ketchup Łagodny jest laureatem w kategorii „Ketchupy”. 

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS