Skroluj
Kampanie29 października 2021

HITOWA KAMPANIA ŁOWICZA TRZECI RAZ NA PODIUM

Wideo kampanii „Więcej Warzyw” marki Łowicz, w którym można usłyszeć melodię piosenki Backstreet Boys „Everybody”, po raz trzeci znalazło się w TOP 5 najchętniej oglądanych spotów na polskim Youtube.

YouTube Ads Leaderboard to publikowane co miesiąc zestawienie pięciu najczęściej oglądanych spotów reklamowych przez polskich internautów. Ranking tworzony jest na podstawie parametrów oceniających zaangażowanie odbiorców (takich jak czas oglądania, liczba polubień i udostępnień filmu), liczby obejrzeń oraz wskaźnika prezentującego, jaka część filmu została obejrzana.

Spot Łowicza od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Znalazł się w czołówce już dwukrotnie, w lipcowym i sierpniowym zestawieniu, a teraz ponownie trafił do wrześniowego rankingu.

Pojawienie się z kampanią w zestawieniu Youtube trzy razy pod rząd nie jest częstym zjawiskiem. To oznacza, że internauci uwielbiają „Więcej Warzyw”.

Wszystkim, którzy pracowali nad kampanią, jeszcze raz serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne, przebojowe sukcesy!

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS