Skroluj
Nagrody2 listopada 2022

II EDYCJA KONKURSU „GOZPODARZ 2022”

Poznaliśmy wyniki II edycji konkursu „GOZpodarz 2022” organizowanego przez Pracodawców RP, promującego dobre praktyki związane z ideą Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Nagrodę za projekty badawczo-rozwojowe zdobyła spółka Tymbark-MWS.

                                  https://www.wlaczczystaenergie.pl/konkurs-gozpodarz/

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 27 października w Warszawie podczas III Kongresu GOZpodarka – „Ciepłownictwo przyszłości”. Podczas tegorocznej edycji Kongresu dyskutowano o przyszłości ciepłownictwa, dekarbonizacji i zjawisku ubóstwa energetycznego.

Kongres zakończyło uroczyste rozdanie nagród. To wyjątkowe wyróżnienie otrzymaliśmy za projekty badawczo-rozwojowe nad zwiększeniem produkcji biogazu i zamknięciem obiegu wody, wykorzystywanej następnie do celów technicznych. Nagrodę odebrał Piotr Romańczuk, Dyrektor ds. Ochrony Środowiska.

 

 

Konkurs skierowany jest m.in. do przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego, które promują dobre praktyki związane z gospodarką o obiegu zamkniętym. Konkurs realizowany jest w ramach działalności Koalicji „Włącz Czystą Energię dla Polski”.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS