Skroluj
Nowości23 sierpnia 2021

JESZCZE WIĘCEJ ZABAWY I WITAMIN W DŻEMACH EXTRA GŁADKICH ŁOWICZ

Łowicz jako lider w kategorii dżemów wprowadził do swojej oferty odświeżone dżemy dla dzieci, pełne witaminy C oraz niespodzianek – naklejki i zagadki do rozwiązywania czekają na najmłodszych pod etykietami.

Marka Łowicz łączy to, co uwielbiają dzieci – zabawę i pyszne smaki – oraz to, co cenią rodzice, czyli wartościowy skład z witaminami. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej zachęcić maluchy do sięgania po ulubione owoce w formie przetworów.

Znane z etykiet sympatyczne Przetworki – owocowe postacie – pojawiły się teraz także pod nimi! Na każdym słoiczku czeka naklejka – emotikona z Przetworkiem do kolekcji, wyrażająca pozytywne uczucia. Dodatkowo na odwrocie etykiet nadrukowane zostały ciekawe zagadki do rozwiązania, rozwijające kreatywność i umiejętności dziecka.

Dżemy EXTRA GŁADKIE to produkty 100% z owoców dostosowane do wymagań najmłodszych konsumentów – aksamitna konsystencja oraz smaki z ich ulubionych owoców. Teraz do receptury produktów dodano również acerolę – bogate źródło naturalnej witaminy C wspierającej odporność. Nie zmieniły się jednak smaki, które od lat cieszą się zaufaniem dzieci i ich rodziców – produkty wciąż są dostępne w wariantach: truskawka, wiśnia, brzoskwinia.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS