Skroluj
Nowości28 czerwca 2024

JUST PLANTS BARISTA O SMAKU KARMELOWYM – NOWOŚĆ W PORTFOLIO ROŚLINNEGO GAME CHANGERA 2023

Tymbark wprowadza nowy wariant napoju roślinnego barista o smaku karmelowym, rozszerzając swoje innowacyjne portfolio produktów Just Plants.

 

Kawa jest jedną z najważniejszych okazji spożycia napojów roślinnych oraz głównym motywatorem zakupu substytutów mlecznych przez konsumentów. W odpowiedzi na dynamiczny rozwój segmentu barista w kategorii napojów roślinnych, Tymbark prezentuje nowość – napój owsiany Just Plants Barista o smaku karmelowym. Jest to już drugi wariant cenionych przez konsumentów napojów roślinnych barista w portfolio Tymbark Just Plants.

Nowy wariant Just Plants Barista o smaku karmelowym to odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów, poszukujących roślinnych alternatyw do mleka, które jednocześnie zapewniają wyjątkowy smak i kremową konsystencję. Łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy produktów Just Plants, dodając do nich pyszny, aromatyczny smak karmelu. Teraz konsumenci mogą cieszyć się wyjątkową kawą z karmelową nutą – jako m. in. doskonałe wzbogacenie kaw smakowych, takich jak carmel macchiato, ale również świetna baza do owsianek, ciast, deserów i lodów.

Produkty marki Tymbark z linii Just Plants zadebiutowały na rynku w 2023 roku, wprowadzając rewolucyjne napoje roślinne, które zdobyły uznanie polskich konsumentów i branży spożywczej. Są połączeniem najlepszych cech wskazywanych przez miłośników napojów roślinnych: prostego składu (bez dodatku cukru, stabilizatorów, regulatorów kwasowości czy emulgatorów), wzbogacenia o kluczowe w diecie roślinnej witaminy D i B12 oraz wapń oraz kremowej konsystencji, która zapewnia pyszny smak oraz idealną piankę w kawie. Do produkcji bazy napojów roślinnych Just Plants używany jest owies z polskich upraw. Od 2024 roku produkty Just Plants są ponadto bezglutenowe.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS