Skroluj
Kampanie3 lipca 2023

KAMPANIA GRILLOWA KOTLIN – TRIBUTE DLA MISTRZÓW GRILLA

Kotlin oddaje hołd Polskim Mistrzom Grilla! Kampania TRIBUTE DLA MISTRZÓW GRILLA to lekka i zabawna komunikacja marki, podkreślająca znaczenie wspólnych spotkań przy grillu. Dodatkowo konkurs, w którym konsumenci mają za zadanie nagrać zabawne video z grillem w roli głównej, pozwala odkryć w sobie jednego z 6 nowych bohaterów marki Kotlin.

 

Kampania Kotlin podkreśla, że Polacy to bez wątpliwości Mistrzowie Grilla. Komunikacja ma na celu oddanie im hołdu, zachęcając do wspólnego grillowania w gronie najbliższych, z wykorzystaniem produktów marki. Głównymi bohaterami kampanii jest 6 Mistrzów Grillowania, przedstawionych na etykietach produktowych. Wśród nich poznajemy Władcę Płomieni, Asa Kiełbas, Turbomarynatora, Królową Żaru, Króla Kaszanki oraz Szaszłykowego Mistrza. 

 

Kotlin w swojej kampanii z humorem oddaje klimat, jaki towarzyszy podczas wspólnych spotkań przy grillu zaznaczając, że grillować może każdy! W lipcu, marka startuje także z konkursem, którego celem jest nagranie krótkiego wideo nawiązującego do jednego z 6 Mistrzów Grillowania. Autorzy najciekawszych filmików, zostaną nagrodzeni jedną z 50 bluz Kotlin, oraz unikatowym rotatorem grillowym, stworzonym przez markę specjalnie na tę okazję. Finałem kampanii będzie materiał stworzony ze zwycięskich nagrań konkursowych.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS