Skroluj
Kampanie24 lipca 2023

KOLEJNA ODSŁONA HITU „WSZYSTKO MI MÓWI, ŻE MNIE KTOŚ POKOCHAŁ” OD MARKI TYMBARK. SKANUJ KAPSLE W APLIKACJI I ODKRYWAJ PRZEDPREMIEROWE MATERIAŁY!

Po olbrzymim sukcesie reinterpretacji utworu „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” w wykonaniu Sanah, Artura Rojka, Vito Bambino i Kwiatu Jabłoni, marka Tymbark przygotowuje kolejną niespodziankę dla fanów polskiej muzyki. Przed oficjalną premierą najnowszej wersji wystartowała aktywacja „Pod kapslem wszystko mi gra!”, w której skanując kapsle Tymbark w dedykowanej aplikacji będzie można poznać tegoroczny skład, zobaczyć ekskluzywne materiały oraz wygrać vouchery do wykorzystania na eventim.pl.

„Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” to jedna z najpopularniejszych piosenek miłosnych w historii polskiej muzyki. Od lat mocno kojarzona z marką Tymbark, tego lata doczeka się kolejnej reinterpretacji, dzięki współpracy marki z popularnymi artystami. Jeszcze przed planowaną na 7 sierpnia br. premierą, marka uruchomiła aplikację, dzięki której fani za pomocą kapsli z napojów Tymbark, mają możliwość dostępu do ekskluzywnych i niepublikowanych wcześniej treści. Kapsle Tymbarku można skanować dowolną ilość razy. Im więcej zeskanowanych kapsli, tym więcej dostępnych materiałów.

Najbardziej aktywni uczestnicy nie tylko przedpremierowo odkryją tegorocznych artystów zaangażowanych w projekt oraz teledysk, ale również zobaczą ekskluzywne materiały wideo dostępne jedynie w aplikacji dostępnej pod adresem ar.wszystkomigra.pl/. Każdy obejrzany materiał wideo to jeden los w loterii. Co tydzień do wygrania czeka 10 voucherów o wartości 300 zł oraz 30 voucherów o wartości 100 zł do wykorzystania na eventim.pl.

Więcej szczegółów dotyczących nowej akcji Tymbarku można znaleźć na stronie  www.wszystkomigra.pl/.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS