Skroluj
Kampanie1 czerwca 2023

KOLEJNA ODSŁONA KAMPANII „TymbarkuJEMY”

Wystartowała wiosenno-letnia odsłona kampanii telewizyjnej promującej napoje Tymbark. W nowym spocie marka podkreśla, że okazji do tymbarkowania, czyli spędzania czasu przy wspólnym posiłku i na świeżym powietrzu jest jeszcze więcej!

 

 

Wiosna i lato to czas pikników, wakacji pod namiotem, grillowania ze znajomymi i obiadów z rodziną w ogrodzie. Okazji do spotkań z bliskimi przy wspólnym stole może być mnóstwo, a ich dużą zaletą jest możliwość przebywania na świeżym powietrzu i korzystania ze słońca. W letni klimat wspólnych posiłków doskonale wpasują się napoje Tymbark, które nie tylko zapewnią owocowe orzeźwienie, ale przede wszystkim sprawią, że każda z tych chwil będzie smakowała jeszcze lepiej.

W ramach kampanii marka zachęca do cieszenia się słońcem, dobrym jedzeniem i towarzystwem bliskich wraz z napojami Tymbark. To wspólne bycie razem przy posiłku – czyli tymbarkowanie – może przybierać różne formy. Tymbarkować można we dwoje, ze znajomymi lub z rodziną. W ogrodzie na działce, w miejskim parku lub nad wodą – najważniejsze, by być tu i teraz, w towarzystwie znajomych lub rodziny. Cieszyć się wspólnym posiłkiem, który zawsze smakuje lepiej w towarzystwie napojów Tymbark.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS