Skroluj
Nagrody9 listopada 2022

KONFERENCJA KOD INNOWACJI ZA NAMI

W dniu 3 listopada w Warszawie odbyła się czwarta edycja konferencji „Kod Innowacji”. Tegoroczne wydarzenie zostało poświęcone tematyce paperless prowadzonej przez GS1 Polska.

                     https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/gs1-nagradza-innowacyjnosc-i-inspiruje-do-cyfryzacji-procesow-1


Podczas sesji tematycznych dyskutowano o wdrożeniu modelu paperless w firmach oraz o wyzwaniach i najnowszych trendach transformacji cyfrowej. Na początku spotkania wyróżniono firmy, które wdrożyły dowolne rozwiązanie prowadzące do wyeliminowania dokumentów papierowych. Dodatkowym atutem było wykorzystanie globalnych standardów GS1, które przyczyniły się do poprawy efektywności danego projektu.

Wśród nagrodzonych firm znalazła się Grupa Maspex, która w kategorii „Duże Przedsiębiorstwa” otrzymała nagrodę główną za projekt wdrożenia elektronicznego podpisu biometrycznego, którego celem jest ograniczenie ilości drukowanych dokumentów oraz usprawnienie procesu ich archiwizacji. W imieniu Grupy Maspex nagrodę odebrał Mirosław Głąb, Kierownik Zespołu ds. Rozwoju Procesów Logistycznych.

Mirosław przedstawił także czego dotyczył projekt: po wprowadzeniu elektronicznego podpisu biometrycznego, dokumenty do tej pory podpisywane i archiwizowane fizycznie zostały zastąpione dokumentami podpisywanymi biometrycznie. Wpływa to nie tylko na ograniczenie procesu wydruku papierowego i archiwizacji, ale także znacznie skraca czas załadunku i rozładunku transportów oraz przyczynia się do realizacji zadań ustalonych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju.

                                                   https://www.facebook.com/GS1Polska/photos/pcb.5729999397084297/5729998743751029
Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS