Skroluj
Kampanie28 lipca 2023

KOTLIN RUSZA Z KONKURSEM „ZOSTAŃ MISTRZEM GRILLA”

W ramach trwającej Kampanii TRIBUTE DLA MISTRZÓW GRILLA, Kotlin zachęca do udziału w konkursie na najciekawszy filmik lub zdjęcie z produktami marki w roli głównej. Nagrody pieniężne, boxy pełne produktów, a przede wszystkim unikatowy, bo jedyny w Polsce obrotowy grill Kotlin – wszystko to czeka na najbardziej kreatywnych Mistrzów Grillowania!

 

Wakacyjna kampania Kotlin, to nie tylko szóstka nowych bohaterów na etykietach produktowych, ale także konkurs pełen atrakcyjnych nagród. Zadaniem uczestników jest udostępnienie na stronie grillujzkotlinem.pl, bądź swoich mediach społecznościowych, zdjęcia lub wideo, pokazującego mistrzowskie grillowanie w towarzystwie produktów Kotlin. Każdy z uczestników może wziąć udział w konkursie dowolną ilość razy. Liczy się kreatywność! Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni jedną z atrakcyjnych nagród, a wybrane materiały utworzą główne wideo przewodnie kampanii, pokazujące jak cała Polska grilluje z ketchupem Kotlin. 

Na zwycięzców czeka 50 nagród pieniężnych o wartości 1000 zł oraz boxy pełne produktów Kotlin. Nagrodą główną jest unikatowy rotator grillowy Kotlin o wartości blisko 9 tyś. złotych.

Koniecznie dajcie znać o konkursie swoim znajomym Mistrzom Grillowania i razem dołączcie do wspólnej zabawy z Kotlinem!

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS