Skroluj
Kampanie20 czerwca 2023

KUBUŚ WATERRR NAWADNIA!

Zadbaj o nawadnianie organizmu razem z Kubusiem. Kampania „WATERRR – NAWADNIA” przypomina o systematycznym uzupełnianiu płynów, zwłaszcza wśród dzieci. Orzeźwiająca woda smakowa Waterrr bez dodatku cukru z zawartością soku owocowego, to idealny dodatek do wakacyjnych przygód.

 

 

Kampania marki Kubuś „WATERRR – NAWADNIA” skupia się wokół ważnego tematu uzupełniania płynów, zwłaszcza wśród najmłodszych. Woda odpowiedzialna jest za prawidłowe działanie wielu kluczowych procesów w ciele człowieka, dlatego warto dostarczać ją systematycznie do organizmu w różnej postaci.  Jedną z takich alternatyw jest woda smakowa Kubuś Waterrr, która nie tylko doskonale orzeźwia i gasi pragnienie, ale dodatkowo nawadnia. Wybierając jeden z wielu owocowych wariantów smakowych, dzieci dostarczają do organizmu wodę, niezbędną podczas wysokich temperatur czy wzmożonego wysiłku fizycznego.

 

Waterrr bez dodatku cukru z zawartością soku owocowego sprawia, że najmłodsi chętniej sięgają po dodatkową porcję płynów, a wygodna butelka z korkiem-niekapkiem, pozwala zabrać ją w każdą z wakacyjnych podróży. Woda smakowa marki Kubuś, nie zawiera dodatku cukru, syropu glukozowo-fruktozowego, konserwantów oraz barwników, co daje gwarancję dobrego składu oraz smaku lubianego przez dzieci.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS