Skroluj
Działania społeczne19 stycznia 2023

LIGA KUBUSIOWEGO NARCIARZA 2023 CZAS START!

Nie ma lepszego momentu na kolejną edycję Ligi Kubusiowego Narciarza niż ferie zimowe! Po raz kolejny młodzi narciarze i snowboardziści będą mogli spróbować swoich sił w Lidze Kubusiowego Narciarza, czyli serii zawodów dla dzieci organizowanych w ośrodkach narciarskich Grupy Pingwina.

 

W styczniu i lutym 2023 r. odbędzie się kolejna edycja Ligi Kubusiowego Narciarza. Zawody dla młodych sportowców z roczników 2009-2019 zostaną zorganizowane we wszystkich pięciu ośrodkach Grupy Pingwina.

Zawody inaugurujące Ligę odbędą się 21 stycznia na stokach ośrodka Kurza Góra w Kurzętniku. Kolejne zawody zaplanowano w ośrodkach: Czarny Groń w Rzykach (28 stycznia), Kasina Ski w Kasinie Wielkiej (4 lutego) i Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój (11.02). Wielki finał cyklu odbędzie się 18 lutego w Wiśle na stokach ośrodka Skolnity.

Kubuś chce, żeby dzieci od najmłodszych lat były aktywne, ale też aby nie tworzyły barier pomiędzy sobą i były otwarte na zabawę z rówieśnikami. W zawodach w ośrodku Skolnity w Wiśle zostanie rozegrana dodatkowo kategoria dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Dla młodych zawodniczek i zawodników marka Kubuś i jego partnerzy przygotowali upominki. W czasie zawodów maskotka Kubusia zaprosi całe rodziny do strefy zimowych aktywności, gdzie wraz z Pingwinem zadba o niepowtarzalną zabawę w czasie zawodów.

Zapisy na poszczególne zawody odbywają się online, o rozkładzie startu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zapisów, harmonogram i szczegółowy rozkład jazdy imprezy znajduje się na stronie: www.ligakubusiowegonarciarza.pl.

Kubuś zaprasza do wspólnej zabawy zarówno młodych narciarzy, jak i snowboardzistów. Zapowiada się zima pełna emocji i sportowych wyzwań – warto spędzić ją razem z Kubusiem!

Kontakt: info@ligakubusiowegonarciarza.pl 

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS