Skroluj
Nowości22 marca 2022

ŁOWICZ OFERUJE JESZCZE WIĘCEJ WARZYW W NOWYCH SOSACH 8 WARZYW

Lider w kategorii sosów warzywnych – Łowicz – wprowadził do swojej oferty kolejne nowości, które nie tylko urozmaicą gotowanie w naszych domach, ale także ułatwią zadbanie o to, by w naszej diecie pojawiło się więcej wartościowych warzyw. Nowe sosy 8 warzyw to propozycje, które sprawią, że każdy posiłek stanie się pełen kolorów i smaku.

Łowicz przygotował idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą, by ich dieta była różnorodna, a jednocześnie by gotowanie było proste i sprawne. Nowe sosy 8 warzyw to produkty, dzięki którym szybko i w łatwy sposób przemycimy do jadłospisu wartościowe warzywa.

W ofercie Łowicza pojawiły się dwa warianty: Sos 8 warzyw po śródziemnomorsku i Sos 8 warzyw po prowansalsku. Obie kompozycje są wyjątkowo gęste, dzięki wysokiej zawartości dużych kawałków 8 różnych warzyw w każdym sosie. Do ich wyprodukowania zostały użyte wyłącznie naturalne składniki.

​​​​​​​8 warzyw w wydaniu prowansalskim to cukinia, pomidor, czerwona, zielona i żółta papryka, czosnek, cebula i marchew. Składniki, które tworzą śródziemnomorski klimat to z kolei bakłażan, pomidor, czerwona i zielona papryka, czosnek, cebula, marchew i cukinia. Warzywa w odpowiednich proporcjach i z dodatkiem aromatycznych przypraw nadadzą wyrazistego charakteru każdemu daniu – niezależnie, czy dodamy sos do makaronu, dania z ryżem czy kaszą. Teraz kuchnie świata można mieć na wyciągnięcie ręki i tworzyć je samemu.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS