Skroluj
Ekologia27 października 2023

LUBELLA I TOO GOOD TO GO RAZEM RATUJĄ JEDZENIE

Lubella razem z Too Good To Go, edukują o niemarnowaniu jedzenia i wykorzystywaniu produktów spożywczych w odpowiedzialny sposób. Swoją wspólną akcję rozpoczynają już 25 października w Dzień Makaronu!

Too Good To Go to inicjatywa, która za pomocą dedykowanej aplikacji, zachęca sklepy i restauracje do odpowiedzialnego zarządzania nadwyżkami jedzenia, poprzez możliwość udostępnienia ich konsumentom w niższej, atrakcyjniejszej cenie. Tym razem do akcji dołącza także Lubella, wspólnie edukując o globalnym problemie marnowania żywności i sposobach wprowadzania w życie zasady zero waste. Wspólnym mianownikiem jest tutaj wykorzystywanie tego co znajdziemy we własnej lodówce z doskonale nadającym się do tego wszechstronnym makaronem. Makarony Lubella, to bowiem idealny towarzysz w podejściu less waste dzięki swojej długiej dacie przydatności oraz uniwersalności podczas komponowania posiłków. Przechowywany w odpowiedni sposób, zawsze jest pod ręką, gdy tego potrzebujemy, nie tracąc na swojej wartości przez długi czas. Produkty marki są doskonałym łącznikiem z wieloma innymi składnikami, dzięki czemu oszczędzamy nie tylko domowe wydatki i czas poświęcony na dodatkowe zakupy, ale przede wszystkim ograniczamy marnowanie jedzenia.

Z racji, że makaron Lubella jest idealną bazą do wielu prostych i smacznych dań, już 25 października, w Dzień Makaronu, w wybranych sklepach Lewiatan w Krakowie i jego okolicach, do każdej paczki owocowo-warzywnej zakupionej poprzez aplikacje Too Good To Go, Lubella dodaje paczkę makaronu jako inspirację do przygotowania dania z praktycznie każdych dostępnych składników.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS