Skroluj
Kampanie19 lipca 2022

LUBELLA, TAK! JAK LUBISZ!

W nowej kampanii Lubella pokazuje, że każdy może jeść makaron, tak jak lubi! Swoje przepisy i sposoby na dania z makaronem klasycznym zaprezentują influencerzy oraz…. supermodelka! ​​​​​​​

Nowa kampania to do tej pory najszersze działania ze wsparciem influencerów w historii marki Lubella. Przez 5 miesięcy ponad 30 influencerów cyklicznie będzie dzielić się swoimi sposobami na szybkie i łatwe przepisy na makaron z ulubionymi dodatkami.  Pokażą nam swoje patenty na rodzinny obiad, spotkanie ze znajomymi czy lunch do pracy. W kampanii biorą udział m.in. Ciocialiestyle, Coocharz, Rolnikwszpilkach.

Także gwiazdy mają swoje ulubione sposoby na przygotowanie makaronu. W kampanijnym spocie można usłyszeć… Joannę Krupę, która prezentuje przepis na makaron spaghetti z wege klopsikami w charakterystyczny dla siebie sposób, of course. Będzie smacznie i modnie, nie można tego przegapić!

Działania influencerów można obserwować na TikToku, Instagramie i YouTube. Spot z Joanną Krupą jest emitowany w social mediach (IG, FB), na YouTube i VOD.

Zobacz, jak ugotować makaron z wege klopsikami Joanny Krupy:

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS