Skroluj
O firmie8 lutego 2022

MARKA BUCOVINA OFICJALNYM SPONSOREM REPREZENTACJI RUMUNII W PIŁCE NOŻNEJ

Rumuński Związek Piłki Nożnej i Maspex Romania zdecydowały o rozszerzeniu współpracy. W wyniku nowego porozumienia marka Bucovina została oficjalnym sponsorem Reprezentacji Narodowej Rumunii w piłce nożnej.

Współpraca między Maspeksem i FRF (Federația Română de Fotbal) rozpoczęła się w 2016 roku. W 2019 roku Bukovina stała się oficjalną wodą trójkolorowych. Nowe partnerstwo strategiczne oznacza, że nasza rumuńska firma będzie jeszcze bardziej zaangażowana we wspieranie trójkolorowych. Kontrakt będzie obowiązywał przez 4 lata, do końca 2025 roku.

„Kooperacja, którą nawiązaliśmy w ostatnich latach z FRF zmotywowała nas do rozszerzenia istniejącego partnerstwa. Zarówno pod względem czasu trwania, jak i zaangażowania. Jego kontynuacja oznacza realizację strategii zrównoważonego rozwoju w ramach niektórych zasad i celów naszej firmy: wspierania uprawiania sportu jako zdrowego stylu życia, dążenia do sukcesu i tych, którzy walczą o jego osiągnięcie” – mówi Grzegorz Grabowski, General Manager BU Rumunia, Bułgaria.

„Cieszymy się, że możemy przedłużyć tę współpracę rozpoczętą 6 lat temu. Razem stworzyliśmy największy piłkarski turniej dla dzieci, Tymbark Junior Cup, w którym podczas ostatniej edycji udział wzięło ponad 160 000 chłopców i dziewcząt w wieku od 6 do 12 lat z całego kraju. Od dzisiaj nasz partner oraz marka Bucovina jest z reprezentacją narodową i wszystkimi jej kibicami” – powiedział Răzvan Burleanu, prezes Rumuńskiego Związku Piłki Nożnej.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS