Skroluj
Kampanie22 marca 2021

Marka Tedi edukuje rodziców na blogu

Marka Tedi prowadzi na swoim blogu działania, które mają na celu edukować rodziców kilkulatków na tematy związane nie tylko z zainteresowaniami dzieci, ale także z zagrożeniami płynącymi m. in. ze zbyt długiego czasu spędzonego przed ekranem smartfona.

Na blogu na stronie tedi.bg dostępnych jest kilka przydatnych i inspirujących treści, które cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Najnowszy artykuł, który przyciągnął zainteresowanie rodziców pomaga im zdiagnozować, czy dziecko spędza zbyt dużo czasu przed ekranem telefonu.

Rodzice często bywają poirytowani, że ich dzieci miewają silniejsze połączenie z technologiami niż z nimi samymi. Jednocześnie jest to dość naturalne, bo dzieci, szczególnie kilku- i kilkunastoletnie nie pamiętają świata sprzed smartfonów. Czy jest jednak sposób, aby dziecko przynajmniej na chwilę zrezygnowało z telefonu lub tabletu i mogło cieszyć się „życiem analogowym”, jak to wcześniej robili jego rodzice?

Dobrze jest mieć strategię, która zastąpi inteligentne urządzenia. Dobrym sposobem jest włączenie dziecka od najmłodszych lat na przykład w prace domowe czy wspólne ćwiczenia fizyczne. Dzięki temu będzie ono postrzegać prace domowe jako zabawę: wspólne mycie naczyń lub układanie pluszaków do pojemnika na zabawki może być świetną alternatywą spędzania wspólnie czasu. I pożyteczną. Nieco starszym dzieciom możemy zlecić ciekawe zadania twórcze do samodzielnego wykonania – na przykład narysowania i pokazania nam zdjęcia. Możliwości jest wiele. Zapraszamy na tedi.bg :)

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS