Skroluj
O firmie13 kwietnia 2022

MARKA TYMBARK OFICJALNYM SPONSOREM REPREZENTACJI RUMUNII JUNIORÓW W PIŁCE NOŻNEJ

Maspex Romania wraz z Marką Tymbark została oficjalnym sponsorem drużyn narodowych juniorów w piłce nożnej Rumunii. Od 2016 roku Maspex Romania wspiera największe zawody piłkarskie dla dzieci w Rumunii – Tymbark Junior Cap. 

Tymbark Junior Cup to jeden z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zespoły uczniów składających się zarówno z chłopców, jak i dziewcząt rywalizują ze sobą na pięciu etapach. Turniej odbywa się na szczeblu krajowym, we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej i Badań Naukowych ​​​​​​​i ma na celu zarówno odkrywanie talentów, jak i zachęcanie najmłodszych do aktywności sportowej.

Oficjalnym partnerem turnieju jest Maspex Romania, który jako Marka Tymbark angażuje się w te działania, promując aktywny tryb życia i zdrową dietę. Mając na celu rozszerzenie współpracy Tymbark obejmie wsparciem także drużyny zawodników w wieku 15-18 lat.

Cieszymy się, że co roku zainteresowanie Turniejem jest tak duże. Jesteśmy pewni, że ta współpraca przyczyni się do odkrycia przyszłych mistrzów Rumunii w piłce nożnej.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS