Skroluj
Nagrody3 kwietnia 2024

MARKA VERBASCON NAGRODZONA TYTUŁEM DOBRA MARKA 2024 – JAKOŚĆ, ZAUFANIE I RENOMA

Miło nam poinformować o zdobyciu przez markę VERBASCON tytułu Dobra Marka 2024 – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz tytułu specjalnego Polska Dobra Marka 2024 w kategorii: suplementy diety na przeziębienie i grypę.

Wyróżnienie to przyznawane jest innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

W ramach Programu już po raz piętnasty zostały przeprowadzone badania, mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów.

Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Brand Verbascon grip został zauważony, co przełożyło się na zdobycie tytułu DOBRA MARKA 2024 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Produkty Verbascon to starannie dobrane kompozycje składników pochodzenia naturalnego stosowanych od pokoleń, jak czarny bez czy werbena pospolita, które wspierają układ oddechowy. Dodatkowo produkty wzbogacone są o witaminy i minerały, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, jak witamina C i cynk. Produkty marki Verbascon polecane są dla całej rodziny.

Zdobycie tego tytułu pokazuje, jak działania marki przekładają się na budowanie zaufania wśród pacjentów, konsumentów i klientów, bo to właśnie oni są ostatnim ogniwem, dzięki któremu  realizujemy założone cele!

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS