Skroluj
O firmie5 maja 2021

Marki Tymbark Bułgaria z nagrodami IAB Mixx Awards 2021

Marki Tedi oraz Tiger otrzymały nagrody podczas bułgarskiej edycji konkursu IAB MIXX Awards 2021. Kampania Tedi została nagrodzona złotem, natomiast kampania Tigera – brązem.

Główną nagrodę w kategorii „Najlepsza kampania natywna” otrzymała marka Tedi za całość działań w ramach kampanii dotyczącej ważnego tematu żywienia dzieci. Case study możecie obejrzeć poniżej.

Z kolei marka Tiger została nagrodzona III miejscem (brąz) w kategorii „Najlepsza kampania w mediach społecznościowych” za działania komunikacyjne realizowane w SM mające na celu nawiązanie wspólnego języka z młodym pokoleniem.​​​​

O nagrody walczyło łącznie 88 finalistów w 20 kategoriach. Po raz pierwszy w historii konkursu zostały one ocenione przez międzynarodowe, profesjonalne jury, reprezentowane przez 10 ekspertów w dwóch głównych obszarach – kreacji i strategii.

Gala rozdania nagród odbyła się 27 kwietnia – organizacja IAB Bułgaria nagrodziła najlepsze kampanie cyfrowe realizowane w Bułgarii w szóstej edycji nagród MIXX Awards. Nagrody wręczono w Sofia Event Center, a transmisję na żywo można było śledzić również na stronie IAB Bułgaria na Facebooku.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS