Skroluj
Nagrody17 czerwca 2021

Musy warzywno-owocowe od Tymbarku z tytułem Najlepszej Innowacji w Polsce w 2020 roku

Musy Warzywa Owoce od Tymbarku zdobyły tytuł “Najlepszej Innowacji w Polsce w 2020 roku”. To wyróżnienie – już trzeci rok z rzędu – NielsenIQ przyznaje produktom, które zyskały uznanie konsumentów oraz osiągnęły wysokie wyniki sprzedaży.

Musy warzywno-owocowe zostały wprowadzone na rynek w połowie ubiegłego roku. Każdy z wariantów to rozwiązanie dla osób, którym zależy na wprowadzaniu warzyw do diety w łatwy i smaczny sposób. Mus może być doskonałą przekąską między posiłkami, można po niego sięgnąć zawsze i wszędzie – gdy tylko mamy ochotę. To oryginalne połączenia smakowe, które stanowią źródło błonnika. To zarazem innowacyjne produkty o prostych składach, bez dodanego cukru i bez konserwantów. Wszystkie te cechy zostały wzięte pod uwagę i dzięki nim produkt został doceniony przez kapitułę Nielsen IQ.

Oficjalne ogłoszenie laureatów nastąpi wraz z publikacją raportu “Breakthrough Innovation Poland 2020” na łamach czerwcowego numeru magazynu “Handel” oraz na stronie internetowej organizatora.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS