Skroluj
Kampanie13 lipca 2022

NAPOJE TYMBARKU W NAJBARDZIEJ ORZEŹWIAJĄCEJ KAMPANII LATA

Nowa kampania „O JA! Orzeźwia! Tymbarrrk” opiera się na nowoczesnym rapie i spontanicznych reakcjach na orzeźwienie – bo napoje Tymbarku orzeźwiają tak, że „O JA!”.

Tymbark w najbardziej orzeźwiającej kampanii lata przypomina, że nikt nie orzeźwia tak jak on. Spot oparty na wrażeniowych ujęciach podbity rapowym klimatem jest szczególnie kierowany do młodzieży. Tymbark jako marka podążająca za trendami stara się trafić do tej grupy w naturalny i natywny dla niej sposób.

Apetyczne ujęcia i żywiołowe reakcje na orzeźwienie łączą się z rapem opartym na tzw. adlibach. To charakterystyczne powtórzenia i onomatopeiczne wykrzyknienia. Miejsce najszerzej kojarzonego „skrrrt” zajmuje w spocie „Tymbarrrk”. „Bohaterami” spotu są same napoje oraz owoce i mięta. Wszystkie pokazane z nowej, świeżej perspektywy. Wraz z dynamiczną typografią i muzyką tworzą unikalny orzeźwiający kolaż. Idealny na lato.

W ramach kampanii powstał spot oraz seria krótkich formatów digitalowych. Media obejmują działania w TV i na platformach VOD oraz w mediach społecznościowych. Piosenka powstała we współpracy z duetem MIYO. Postprodukcją zajął się Xantus

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS