Skroluj
Kampanie3 listopada 2022

NOWE DZIAŁANIA W KAMPANII DLA MAKARONU JAJECZNEGO LUBELLA

Rusza kolejna odsłona szerokiej kampanii dla makaronów jajecznych Lubella. Tym razem produkty będą widoczne m.in. w dwóch popularnych programach telewizyjnych. Działania promocyjne mocno wspierają również influencerzy. 

Lubella przypomina, że w makaronach 4- i 5-jajecznych wykorzystuje jaja od kur z wolnego wybiegu. Kampanijne spoty, w tym uwielbiany przez internautów hit “Koko Jambo” w wykonaniu zespołu Jarzębina ponownie podbije YouTube, natomiast reklama będzie emitowana w TV i VOD od połowy listopada. Ale to nie koniec przebojowych wystąpień Lubelli! Makaron jajeczny pojawi się również w jesiennych odcinkach telewizyjnych programów: “Rolnik szuka żony” i “Rolnicy z Podlasia”.  

Całą kampanię wspierają influencerzy, prezentujący swoje patenty na idealny rosół z makaronem jajecznym Lubella. Ich kulinarne popisy można obserwować na Instagramie i YouTube. Lubella będzie widoczna także w tradycyjnej prasie. 

Wszystkie działania kampanijne potrwają do 18 grudnia. Za realizację współpracy z influencerami odpowiada DDOB, za pozostałe działania agencja Brainbox, Media zakupił Starcom. 

 

Zobacz spot Lubelli:

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS