Skroluj
Nowości4 lutego 2020

Nowości Lubelli Gniazda wstęgi i Spaghetti cienkie

Trwa Liga Kubusiowego Narciarza – seria wyjątkowych zawodów narciarskich i snowboardowych dla najmłodszych. Za nami sportowe emocje na stokach w Wiśle, Kurzętniku, Rzykach i Kasinie Wielkiej, a przed nami – ostatnie spotkanie dla małych sportowców w Krynicy Zdroju!

Lubella Gniazda wstęgi (tagliatelle) to forma doskonała do drugich dań, która sprawdzi się zarówno z dodatkami w wersji na wytrawnie jak i na słodko. Długie, płaskie wstążki dobrze sprawdzą się w połączniu  się z sosami np. na bazie pomidorów lub śmietany. Różnorodność zastosowań powoduje, że ta forma makaronu zyskuje na popularności nawet wśród najbardziej wymagających konsumentów.

Lubella Spaghetti cienkie z kolei idealnie pasuje do lekkich sosów, na bazie oliwy, czy z owocami morza. Świetnie sprawdzi się także w wielu daniach kuchni włoskiej,  tak bardzo lubianej przez Polaków.  Lubella Spaghetti cienkie to rozszerzenie jednej z najchętniej wybieranych form makaronów – spaghetti.

Lubella jako ekspert w dziedzinie produktów zbożowych dba o to, by oferowane nowości były dostosowane do aktualnych oczekiwań konsumentów. Obie nowości to propozycje wykraczające poza tradycyjne, dobrze znane już rozwiązania, a zarazem wciąż nimi inspirowane. Jak zawsze w przypadku Lubelli, makarony są złociste i sprężyste, dzięki procesowi produkcji, który daje gwarancję jakości. Marka kontroluje ziarna aż na 6 etapach, korzysta z mąki z własnego młyna i od lat kontynuuje współpracę z polskimi, doświadczonymi rolnikami.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS