Skroluj
Kampanie7 lutego 2024

PLUSSSZ OFICJALNYM SPONSOREM WILFREDO LEONA!

Z dumą ogłaszamy, że marka Plusssz nawiązała współpracę z wybitnym siatkarzem Wilfredo Leonem!

Plusssz to marka światowego formatu, budująca wspaniałe sportowe emocje, wspierająca mistrzowską formę na 100% każdego dnia! To co wyróżnia markę Plusssz – odzwierciedla Wilfredo: SIŁA, MOC, CHARAKTER i WYGRANA.

Wilfredo Leon – gwiazda światowego formatu – uznawany za jednego z najlepszych siatkarzy na świecie z najsilniejszym serwisem i najmocniejszym atakiem. We wrześniu zeszłego roku podczas zagrywki posłał piłkę z

prędkością 138 km/h, a jego zasięg w ataku to aż 380 cm! Od czterech lat w narodowej reprezentacji naszego kraju, z którą zdobył w zeszłym roku złoto w Mistrzostwach Europy i został wybrany MVP turnieju. Jest jednym z najwybitniejszych zawodników w historii tego sportu.
Zadebiutował w reprezentacji Kuby mając zaledwie 14 lat, w turnieju eliminacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. W swoim CV przyjmujący ma mnóstwo trofeów: cztery puchary i mistrzostwa Rosji, cztery zwycięstwa w Lidze Mistrzów, dwa triumfy w Klubowych Mistrzostwach Świata, dwa puchary i trzy superpuchary Włoch, trzy wicemistrzostwa Italii oraz trzy mistrzostwa Kuby.

Osiągnięcia Wilfredo są imponujące i pokazują, że człowiek jest stworzony do pokonywania własnych granic i bicia kolejnych rekordów. Odpowiednia troska o organizm w połączeniu z nieograniczonymi ambicją, pasją i determinacją pozwalają na przełamywanie granic ludzkich możliwości.

„Wilfredo Leon jest uosobieniem wartości, z którymi utożsamiamy się jako marka Plusssz. Wytrwałość, nieustępliwość, siła mentalna i pasja Wilfredo są inspiracją dla innych. 
Tak samo my chcemy inspirować Polaków do aktywności fizycznej i ich w tym wspierać” – mówi Katarzyna Sikorska Dyrektor Marketingu POLSKI LEK.

Jesteśmy dumni, że Wilfredo dołączył do drużyny Plusssza!

Śledźcie razem z nami ten niezwykły 2024 rok pełen wyzwań i sportowych emocji!

Instagram Plusssz:
https://www.instagram.com/plussszofficial/

Facebook Plusssz:
https://www.facebook.com/PlussszOfficial/

 

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS