Skroluj
O firmie17 maja 2022

PLUSSSZ PARTNEREM 79. TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR!

Firma „POLSKI LEK” Sp. z o.o. i jej wiodące suplementy diety z linii PLUSSSZ będzie wsparciem uczestników tegorocznego Tour de Pologne.

 

– Plusssz od dawna towarzyszy miłośnikom aktywności fizycznej podczas doskonalenia formy i rywalizacji sportowej. W tym roku dołączyliśmy do grona sponsorów jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń sportowych w kraju – wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Wydarzenie to jest częścią prestiżowego cyklu UCI World Tour, który obejmuje największe wyścigi kolarskie –  i to oznacza, że w naszym kraju pojawią się gwiazdy światowego kolarstwa. Dołączenie marki Plusssz do wydarzenia ma na celu promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, podkreślając istotę odpowiedniego nawadniania i uzupełniania elektrolitów podczas treningu – zaznaczyła Agnieszka van Venrooij, Senior Brand Manager marki Plusssz.

– Dla nas ta współpraca jest  potwierdzeniem tego, że wyścig cieszy się już ogromnym i coraz bardziej rosnącym zainteresowaniem nie tylko wśród kibiców na całym świecie, ale też fantastycznych partnerów, którzy dołączają do rodziny Tour de Pologne. Marka Plusssz jest tego znakomitym przykładem. Cieszę się, że w tym roku będziemy pracowali razem przy organizacji niezwykłej imprezy, która odbędzie się pod hasłem „Wyścig dla Pokoju” – dodał Czesław Lang.

79. edycja Tour de Pologne rozpocznie się 30 lipca w Kielcach i potrwa do 5 sierpnia, kiedy to dojdzie do Wielkiego Finału w Krakowie.

W ramach współpracy przygotowane zostaną działania marketingowe obejmujące m.in. kampanie telewizyjne, radiowe, digitalowe oraz niestandardowe aktywacje Branded Content.

Za organizację kampanii edukacyjnej, wspieranej działaniami contentowymi w social mediach, event PR, Influencer Marketing odpowiada agencja Kuźnia PR Sp. z o.o.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS